Rezultate te kerkimit per termin: +Dods

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.267Z

Pranga kryekomunarit të Kalasë së Dodës. Akuzohet për shpërdorim detyre

Policia e Tiranes ka arrestuar kreun e Komunes s Kalas se Dods, ndersa po heton ne gjendje te lire 3 persona te tjere. Bajram Himallari eshte vene ne pranga mbremjen e djeshme ne kuader te operacionit "Zarfi i Bardhe" me akuzen e shprdorimi t detyres dhe falsifikimit te dokumentave.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.180Z

Hetimet, si u zbulua grupi i falsifikatorëve

Operacioni Antikorrupsioni i Tirans ka vn n pranga dje kryetarin e Komuns Kala e Dods, si dhe tre zyrtar t tjer. Sipas t dhnave nga policia e kryeqytetit, specialistt e seksionit kundr korrupsionit zhvilluan operacionin e koduar “Zarfi i Bardh”. Nga ky operacion u realizua ndalimi i Baj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.208Z

Gjykata liron kryekomunarin e Kalasë së Dodës

Togat e zeza vendosn “arrest shtpie” pr Bajram Himallarin. T akuzuarit e tjer vlersohen me mas “detyrim paraqitje” Gjykata e Tirans ka vendosur ditn e djeshme “arrest shtpie” pr Bajram Himallarin, kryetar i Komuns Kala e Dods, duke e liruar nga qelit. Togat e zez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.180Z

Zyrtari: Më internuan që mos të votoja për vendimet

Antari i Kshillit t Komuns Kala e Dods rrfen se si ia ndryshuan vendbanimin nga Dibra n Tiran Antikorrupsioni prangos kryekomunarin dhe tre specialist Korrupsioni te pushteti lokal ka arritur kulmin, duke falsifikuar firmn e antarve t kshillit, me qllim q ata t mos marrin pjes n mbledhje, kur t vot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.065Z

Buxheti m i madh i historis s vendit

Tiran (Start)-Kshilli i Ministrave n mbledhjen e djeshem mori n shqyrtim projekt - buxhetin pr vitin 2009. Kryeministri Berisha duke prezantuar projekt buxhetin u ndal n drejtimet kryesore t tij si shndetsia, arsimi, rritja e pagave dhe pensioneve, mbshtetjen e fermerve shqiptar, mbrojtja dhe zhvill

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.273Z

Pranga kreut t Kalas s Dods

Dilte kundra në vendimet që kryetari i komunes së Kalasë së Dodes donte të merrte në këshillin komunar dhe e transferojnë me banim në Kamëz që të humbte të drejtën e këshilltarit.(UPDATE) Policia e Tiranes gjate nje njoftimi per shtyp sqaroi se ka arrestuar mengjesin e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.364Z

PD: E turpshme, Rama fshehu pasurinë

Demokratt e quajn t turpshme fshehjen e pasuris nga Edi Rama dhe u krkojn organeve kompetente q t zbardhin pasurin e tij. Sipas deputetes Mesila Doda, deklarata e pasuris se kryetarit t Partis Socialiste, Edi Rama, q e cilsonte si nj njeri t varfr, sht nj paturpsi para qytetarve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama