Rezultate te kerkimit per termin: +Dogana +Vlore

Meta: total 72 / total_found 72 / time 0.000 / keyword[0] dogana / docs[0] 5297 / hits[0] 7573 / keyword[1] vlore / docs[1] 10663 / hits[1] 16264 /
Basha: Kur vendin e qeverisin grabitës me kostum, veç grabitje me maska do të ketë
  • 2016-07-11

Basha: Kur vendin e qeverisin grabitës me kostum, veç grabitje me maska do të ketë

Kreu i Opozitës: "Njëra grabitje me armë pason tjetrën dhe nuk janë vetëm milionat me euro që po avullojnë çdo ditë, por më e rëndë është vjedhja e çdo standardi sigurie" Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar ashpër pas grabitjes së bankës në mes të Vl

Basha Gara per kreun e FRPD e lire kandidatet mbeshtetje te plote per te fituar
  • 2015-11-15

Basha Gara per kreun e FRPD e lire kandidatet mbeshtetje te plote per te fituar

Transmetuar me 15112015 - 1235 PUBLICITET Vlore 15 nentor 2015 NOAal - Kryetari i PD-se Lulzim Basha i cili ndodhet ne Vlore per debatin kombetar qe i paraprin zgjedhjes se kryetarit te FRPD-se e nisi fjalen me nje minute hesh

Ministria e Bujqesise: Qytetet me potencial bujqësor dyfishuan eksportet e fruta-perimeve
  • 2015-07-24

Ministria e Bujqesise: Qytetet me potencial bujqësor dyfishuan eksportet e fruta-perimeve

TIRANE, 23 Korrik /ATSH/ - Eksportet shqiptare kanë pësuar rritje në 6-mujorin e parë të vitit 2015. Sipas disa të dhënave paraprake të marra nga Ministria e Bujqësisë, Administrimit të Ujerave dhe Zhvillimit Rural, në këtë periudhë, eksportet bujqësore në tërësi dhe në veçanti

Ministria e Bujqesise Rritje e madhe e eksporteve
  • 2015-07-23

Ministria e Bujqesise Rritje e madhe e eksporteve

Tirane 23 korrik 2015 NOAal- Ministria e Bujqesise Administrimit te Ujerave dhe Zhvillimit Rural deklaron se ne gjashte mujorin e pare te vitit 2015 eksportet bujqesore ne teresi dhe ne vecanti ato te frutave dhe perimeve jane rritur ndjeshem dhe ne disa qarqe jane dyfishuarbr br Duke u ndalur ne

Doganat zbulojne 110 subjekte me shkelje bllokohen 4 kantina vere
  • 2015-05-09

Doganat zbulojne 110 subjekte me shkelje bllokohen 4 kantina vere

Tirane 8 maj 2015 NOAal- Drejtoria e Pergjithshme e Doganave ka zbuluar 110 subjekte ne shkepje te ligjitbr br Ministria e Financave informon se duke filluar  nga data 19 mars kur Dogana Shqiptare ne bashkepunim te Crown Agents dhe kompanine koncensionare te pullave fiskale lancuan fushaten Ben

Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit
  • 2014-08-22

Rama Doreheqjen nuk ia kerkoj dot as Fullanit dhe as Nishanit

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTO VIDEO FJALIMI I PLOT T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET Tirane 21 gusht 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ne konferencen e pare pas sezioni

Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem
  • 2014-08-21

Rama Fullanit nuk i kerkoj doreheqjen Skandali i Sarandes i turpshem

Transmetuar me 21082014 - 1212 Kryeministri Edi Rama Lajme te lidhuraFOTO VIDEO FJALIMI I PLOT T GJITHA PYETJE-PRGJIGJET PUBLICITET Tirane 21 gusht 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ne konferencen e pare pas sezioni