Rezultate te kerkimit per termin: +Dokle

Meta: total 1000 / total_found 2640 / time 0.001 / keyword[0] dokle / docs[0] 2640 / hits[0] 6089 /
No Pic available
  • 2017-05-12

Zbardhen pasuritë e deputetëve të PS, kryeson Sadri Abazi

Për disa deputetë, paga si ligjvënës, zë një peshë të papërfillshme në raport me shpenzimet dhe të ardhurat e përgjithshme vjetore. Deputeti i Partisë Socialiste, Sadri Abazi, gjatë vitit 2016, ka blerë një makinë me vlerë 105 mijë euro. Po gjatë këtij viti, Abazi ka shitur dy m

No Pic available
  • 2017-05-09

Rama: Bëra gjithsa munda por jo gjithsa doja. PD vrau veten

Partia Socialiste mbledh Kongresin elektoral për të prezantuar programin elektoral me të cilën konkuron për të fituar zgjedhjet e 18 qershorit. “Bëra gjithsa munda, por jo gjithsa doja, por shumë mbetet ende për të bërë dhe ne mund ta bëjmë e do ta bëjmë”. Kështu e nisi

No Pic available
  • 2017-05-08

Blushi: Çadra e PD theu traditën e aleancave. Tregon sa e ka pazarin e votës

Ndërsa opozita përmbylli sot ditën e 80-të të rezistencës, kreu i LIBRA-s,Ben Blushi, ia njeh një meritë çadrës së protestës: Theu traditën e aleancave. Blushi: Një nga rezultatet më të mira ose pozitive që pati apo ka sot çadra e PD është se theu traditën e aleancave dhe duhet

Blushi iu shkruan kolegëve që ngelën jashtë listës së PS: Dinjiteti është i përhershëm
  • 2017-05-01

Blushi iu shkruan kolegëve që ngelën jashtë listës së PS: Dinjiteti është i përhershëm

Deputeti i LIBRA-s Ben Blushi ka një mesazh për kolegët e tij socialistë që mbetën jashtë listave të kandidatëve për deputetë të parlamentit të ardhshëm. Blushi ka komentuar listën e dorëzuar nga PS në KQZ dhe thotë se mbetën jashtë ata që nuk miratuan kanalizimin e PS-së, ndë

No Pic available
  • 2017-05-01

Berisha i shkruan Namik Dokles pasi ngeli jashtë listës së PS: Falënderoje Edi Ramën

Ata janë dy deputetët më të vjetër të parlamentit shqiptar që pritet të shpërndahet javën e ardhshme sipas Kushtetutës. Bëhet fjalë për Sali Berishën dhe Namik Doklen, ky i fundit i mbetur jashtë listës së Partisë Socialiste për deputetë. Pikërisht për këtë arsye ish-kryemin

No Pic available
  • 2017-05-01

President edhe për PD-në, Meta i përgjigjet për herë të parë Ramës

Deklaratat e Edi Ramës se Ilir Meta është më shumë me PD-në, por jo i PD-së, Presidenti i zgjedhur i ka cilësuar si të pavërteta. Jam akuzuar shpesh se jam aq i disponueshëm për të përkrahur opozitën sa jam akuzuar se skishin ku te gjenin president më të afërt me PD-në, gjë qe me

No Pic available
  • 2017-04-30

Namik Dokle: Ai që do jetë në vendim tim vetëm hajdut pulash mos jetë

Një nga deputetët më të vjetër në PS, i cili nuk do të kandidojë më në zgjidhjet e ardhshme Namik Dokle ka uruar deputetin e ri që do të ulet në vendin e tij në Parlamentin e ardhshëm. Në një reagim në rrjetet siociale, Dokle shpreh mirënjohje për të gjihë njerëzit socialiste