Rezultate te kerkimit per termin: +Doktor +House

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.950Z

Doktor House koncert blues ne Paris

Pasi ka lancuar diskun e tij të parë me muzikë blues, “Let them talk”, aktori britanik Hugh Laurie, i njohur ndryshe si doktor House, do të mbajë një koncert në Paris më 11 maj. Aktori 51-vjecar do të performojë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.343Z

Psikologjia gjeniale e Dr. House

Në një spital fiktiv të SHBA-ve në qytetin e Nju Xhersi gjallojnë së bashku një ekip mjekësh të specializuar dhe ai: Gregory House, një supermjek patologjik super fantastik në diagnostikimin e simptomave dhe protagonist i padiskutueshëm i serisë televizive më të shikuar në botë. Aq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.300Z

Morati: “Inter, vazhdo kështu!

Padroni i Interit, Masimo Motati, u ndje shumë i kënaqur me kualifikimin e Interit midis 16 ekipeve më të mira të Europës, me një ndeshje ende për t'u luajtur. "Po, jam i kënaqur, - tha Morati, i intervistuar nga Rai Sport. "Ishte e rëndësishme ta bënim mirë ashtu si dhe lojtarët ia ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.030Z

Ndreu: Trafik prostitutash? Vdisni në xhelozinë tuaj!

Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu ka reaguar sot në profilin personal në facebook në lidhje me akuzat se ai është i përfshirë në trafik droge dhe prostitucion. Ndreu shkruan se në të mirë apo në të keq kemi edhe "miq" që në anonimat apo nën zë ndjehen keq për sukseset e tua, apo që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.118Z

VATRA nderoi me çmimin e "Meritës" disa nga figurat e dalluara të kësaj shoqate

01-05-2013 / Gazeta 55 Për nder të mbylljes me sukses të punës së Kuvendit të Vatrës, në lokalin e bukur Lighthouse Restaurant të Bronx-it, u shtrua një darkë, gjatë së cilës u dhanë çmimet “Award of Merit&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.596Z

Heroi mysliman që turpëron të gjithë fanatikët fetarë

SHBA – Në sulmet e 11 shtatorit, si fillim edhe ai u paragjykua nga fanatikët fetarë, të cilët e konsideruan terrorist, por më vonë e vërteta u kuptua. Ai vdiq si një Jedi i vërtetë, emri i luftëtarëve të së mirës në filmin e famshëm Star Wars”, të cilët ai aq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.699Z

Aldo Bumçin në vend të Mark Markut???

Nga Bledi Mane Tre janë vatrat më të nxehta momentalisht në botë për burime lajmesh dhe dallaveresh korriku. -Sebha është një qytet thellë në jugperëndim të Tripolit në Libi ku rebelët luftojnë kundër ushtarëve të Gadafit, që pinë vetëm çaj të verdhë Lipton, tretur brenda nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama