Rezultate te kerkimit per termin: +Doktor

Total: 5808
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.262Z

Doktor Seksi

Speciale/ 60 vjet me pare qe nje semundje e vertete me paciente te dyzuar nga simptomat e pashpjegueshme Doktor Sex kishte zbuluar e shfaqur para te gjitheve se erotizmi ka gusto te ndryshme cdonjera prej tyre eshte e drejte per tu praktikuar.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.831Z

Faleminderit Doktor!

Arben Rrozhani    Doktor, faleminderit që u ktheve! Të pashë mbrëmë  kur fole për herë të parë për këtë legjislaturë, në  sallën e Kuvendit të Shqipërisë. Kishe ruajtur simbolet blu, jo vetëm kravatën dhe shaminë në thilenë  e xhaketës. ishe i tëri blu, madje një mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.108Z

Trishtimi i doktor Fadigatit

Rreth romanit Gjyzlykët e arta, botimet IDK, ardhur në shqip nën përkthimin e Beti Njumës Nuk e lexova deri në fund. Mbylla sytë. Zemra kish nisur të rrihte rregullisht. Prita që Eliza, e cila qe shfaqur për një çast, të na linte edhe njëherë vetëm, e mandej qetësisht, por aty për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.141Z

“Doktor Shuster” në Teatrin Kombëtar

Regjizori Spiro Duni risjell pas disa vitesh mungesë, në skenën shqiptare “Artistin e Popullit” Robert Ndrenika. Aktori do të interpretoj rolin kryesorë në komedinë "Doktor Shuster", të shkruar nga serbi Dushan Kovaceviç, në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.059Z

Kaltrina vajza e Doktor Florit feston ditelindjen

e Marte 23 Dhjetor 20141401 pm p classwp-caption-textErmal Mamaqi Ami dhe Kaltrina vajza e doktor FloritSSSAbrASSVajza e madhe e doktor Florit feston ditelindjen e pare ne mungese te te atit Ermal Mamaqi nje nga miqte e ngushte te kengetarit te ndjere ka qene sot prane vajzes se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.138Z

Doktor Galo dhe zbulimet e tij në fushën e mjekësisë

Doktor Robert Galo konsiderohet si një nga shkencëtarët më të mirë në Shtetet e Bashkuara. Ai është studiuesi i biologjisë dhe mjekësisë që ka bërë zbulimet e viruseve të cilat shkaktojnë leuçeminë dhe Sidën. Zbulimet e tij i kanë hapur rrugën një studimi tjetër për ll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.953Z

Robert Ndrenika si doktor Shuster

E. Demo Aktori Robert Ndrenika është ngjitur dje në skenën e madhe të Teatrit Kombëtar të cilës i mungon prej kohësh. Regjisori Spiro Duni i ka besuar rolin protagonist në komedinë Doktor Shuster të autorit serb Dushan Kovacevic. Është një bashkëprodhim i kompanisë private të teat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama