Rezultate te kerkimit per termin: +Doktor

Meta: total 1000 / total_found 6822 / time 0.003 / keyword[0] doktor / docs[0] 6822 / hits[0] 10574 /
No Pic available
  • 2017-06-26

PD rrip sigurimi për timonierin Rama? Përgjigjet Halim Kosova

Në njësinë numër 5, në shkollën Vasil Shanto po vijon numërimi i votave. Procesi po ndiqet nga afër nga kandidatët për deputetë Pandeli Majko dhe Halim Kosova. Për Majkon trendi i votave të deritanishme tregon se PS ka një rritje historike. Majko: Të kënaqur që për disa kuti kemi r

No Pic available
  • 2017-06-25

Doktori seksi kërkon shtëpi me qera, çmenden vajzat në rrjetet sociale

Rehan Munir është një djalë nga Pakistani që kërkon të gjejë një shtëpi me qera pasi do të shperngulet në New York. Pasi publikoi një shkrim në Gipsy Housing, pati reagime të menjëhershme nga vajzat të cilat ishin të gatshme që ta merrnin edhe në shtëpinë e tyre. Përshëndetje

Kur CIA dashuronte një libër dashurie
  • 2017-06-21

Kur CIA dashuronte një libër dashurie

57 vjetori i vdekjes së Boris Pastërnak rikthen leximet e Doktor Zhivagos Doktor Zhivago nuk është vetëm një libër I bukur për dashurinë, por një libër që vazhdon të emancipojë shoqëri. Në 57 vjetorin e ndarjes nga jeta të Boris Pastërnak, botuesit e këtij romani në të gjithë b

4 efekte të rrezikshme të sheqerit të cilat ndoshta nuk i dinit
  • 2017-06-19

4 efekte të rrezikshme të sheqerit të cilat ndoshta nuk i dinit

Ata që ende nuk e dinë se çfarë efektesh negative ka sheqeri te dhëmbët tona dhe në trupin tonë, jetojnë në një botë tjetër. Por kjo nuk është e vetmja e keqe se çfarë bën sheqeri në trupin tonë Ja katër arsyet për ti thënë jo tundimit për ëmbëlsirë Sheqeri e shpejton pl

Sondazhi kombëtar: PS 48%, PD 33%, LSI 13%, LIBRA 2.3%
  • 2017-06-19

Sondazhi kombëtar: PS 48%, PD 33%, LSI 13%, LIBRA 2.3%

Kur kanë mbetur 6 ditë nga dita e votimit Ora News në bashkëpunim me IPR Marketing sjell sondazhin IV në rang kombëtar si dhe orientimin e votës në qarkun e Tiranës, Korçës dhe të Vlorës. Një fotografi e sotme (19 qershor) në rang kombëtar tregon se PS ka fituar 5 pikë nga fushata e

Denoncimi/ Berisha: Ja një tjetër rast kur Kodheli përdor ushtrinë në fushatë
  • 2017-06-16

Denoncimi/ Berisha: Ja një tjetër rast kur Kodheli përdor ushtrinë në fushatë

Ish kryeministri Sali Berisha ka akuzuar sërish sot Ministren e Mbrojtjes, Mimi Kodheli se ka angazhuar ushtrinë në kohë fushate. Duke iu referuar mesazhit të qytetarit dixhital, Berisha thotë se ushtria është angazhuar në vënien e hekurave të urës që lidh Zallbastarin me Bastarin e Mes

No Pic available
  • 2017-06-16

U burgos nga Koreja, Otto Warmbier ska shenja helmimi apo botulizmi

Studenti amerikan i liruar së fundmi nga Koreja e Veriut pas më shumë se 15 muajsh burgim, nuk tregon asnjë shenjë të botulizmit. Kjo është ajo që një skuadër doktorësh amerikanë kanë zbuluar tek 22-vjeçari Otto Warmbier, i cili më herët gjatë kësaj jave u kthye në Shtetet e Bash