Rezultate te kerkimit per termin: +Doktorr +Sali +Berishes

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] doktorr / docs[0] 42 / hits[0] 58 / keyword[1] sali / docs[1] 78575 / hits[1] 130696 / keyword[2] berishes / docs[2] 7027 / hits[2] 10236 /
Izet Haxhia: Më thotë frikacak Saliu, djali i Vuk Karaxhiç i ngjizur skutave të kullës. Ti që më çove gruan dhe vajzën të më luten të të mbroja se kishe frikë. A je gati të përballemi bashkë?
  • 2016-12-13

Izet Haxhia: Më thotë frikacak Saliu, djali i Vuk Karaxhiç i ngjizur skutave të kullës. Ti që më çove gruan dhe vajzën të më luten të të mbroja se kishe frikë. A je gati të përballemi bashkë?

Ish truproja e Sali Berishës, Izet Haxhia ka reaguar menjëherë ndaj akuzave të ish eprorit të tij, sipas të cilave Haxhia ishte një frikacak. Izet Haxhia akuzon Berishën për gjithç ka ndodhur në vend, madje i ka përmendur detaje të fëmijërisë. “Po lexoja ne media deklarat e

Shqiptarët e zemëruar me Berishën: Lëre FB, pse s'veprove
  • 2013-08-14

Shqiptarët e zemëruar me Berishën: Lëre FB, pse s'veprove

Të tjera rreth shkrimit SB status kundër Agimit të Artë Agimi i Arte: Do luftojme për Himarën Fier, protesta kunder Agimit te Arte FOTO/ VIDEO/ Veshin qentë me flamur grek FOTO/Ceremonia me 11 gusht 2013 VIDEO KSHH: Ministria e Jashtme te marre masa Kryeministri në detyr

Pezullohet Erzen Breccedilani
  • 2013-07-03

Pezullohet Erzen Breccedilani

Zv.drejtori për Sigurinë Publikë në Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Tiranës, Erzen Breçani, është pezulluar nga detyra e tij pas thirrjes që bëri në Facebook për të rrëzuar Edi Ramën nga pushteti.

Burgaj pezullon 1 muaj Erzen Breçanin për komentin në Facebook
  • 2013-07-03

Burgaj pezullon 1 muaj Erzen Breçanin për komentin në Facebook

Hysni Burgaj, drejtori i përgjithshëm i Policisë, ka pezulluar Erzen Breçanin për një afat 1 muajor pas mesazhit që ky i fundit postoi në rrjetin social Facebook. Zv.drejtori për Sigurinë Publikë në Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Tiranës, Erzen Breçani, është pezulluar nga d

Breccedilani PS-ja politizon qendrimet e mia
  • 2013-07-03

Breccedilani PS-ja politizon qendrimet e mia

Zv.drejtori për Sigurinë Publikë në Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Tiranës, Erzen Breçani, është pezulluar nga detyra e tij pas thirrjes që bëri në Facebook për të rrëzuar Edi Ramën nga pushteti.

Brecani ne Facebook Te rrezojme Edi Ramen
  • 2013-07-02

Brecani ne Facebook Te rrezojme Edi Ramen

Zv.drejtori për Sigurinë Publikë në Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Tiranës, Erzen Breçani, i përfolur në media pas dhunës fizike ndaj operatorit të Top Channel në fillim të muajit prill, rikthehet sërish n&eum

Breccedilani ne Facebook Te rrezojme Edi Ramen
  • 2013-07-02

Breccedilani ne Facebook Te rrezojme Edi Ramen

Zv.drejtori për Sigurinë Publikë në Drejtorinë e Policisë së Qarkut të Tiranës, Erzen Breçani, i përfolur në media pas dhunës fizike ndaj operatorit të Top Channel në fillim të muajit prill, rikthehet sërish n&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama