Rezultate te kerkimit per termin: +Doktorresha

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] doktorresha / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
REPLIKAT/ Qytetarët-Ramës: Ti për një grip e ikën në Amerikë, në vdesim në këto spitalet tona. Rama: Keni ironi pa pikë shije
  • 2016-12-13

REPLIKAT/ Qytetarët-Ramës: Ti për një grip e ikën në Amerikë, në vdesim në këto spitalet tona. Rama: Keni ironi pa pikë shije

Kryeministri Edi Rama ka shkëmbyer disa replika me qytetarët në adresën e tij në Facebook, pas një postimi për shëndetësinë. Replikat Qytetari: Gjeja e pare qe do besh zoti kryeminister eshte te heqesh vesin e doktoreve qe po nuk pate lek te len te vdesesh ne spital Rama: Kjo eshte nje

No Pic available
  • 2013-11-23

Mjekesia ligjore Olldashi nderroi jete nga goditjet ne koke

“Sokol Olldashi ka ndërruar jetë si pasoje e aksidentit automobilistike dhe nga dëmtime te mëdha e të mënjehershme në kokë”. Ky është konkluzioni I raportit përfundimtar të Institutit të Mjekësisë Ligjore, I firmo