Rezultate te kerkimit per termin: +Dokumenti

Meta: total 1000 / total_found 10011 / time 0.005 / keyword[0] dokumenti / docs[0] 10011 / hits[0] 12992 /
Trafik droge dhe kriminelë, diplomacia shqiptare në ditët më të zeza!
  • 2019-04-09

Trafik droge dhe kriminelë, diplomacia shqiptare në ditët më të zeza!

Diplomacia shqiptare ka një jetëshkrim me histori suksesi modeste, por edhe një listë relativisht të gjatë skandalesh dhe incidentesh, ku protagonistë në një masë të madhe kanë qenë mbajtës së pasaportës diplomatike, apo zyrtarë të tjerë që kanë abuzuar me detyrën për të cil

Kush po tenton ta përbaltë gjyqin e Marvi Mihalit?!
  • 2019-04-08

Kush po tenton ta përbaltë gjyqin e Marvi Mihalit?!

Viktima, Marvi Mihali Saga e familjes Mihali për djalin e vrarë për një karikues dy vjet më parë vazhdon përmes seancave gjyqësore jo vetëm mes dhimbjes e dëshpërimit, por edhe akuzave që kalojnë çdo vlerë dhe moral njerëzor. Në seancat e fundit gjyqësore, baballarët e dy prej të

10 gjëra që duhet të dini para kirurgjisë kozmetike
  • 2019-03-27

10 gjëra që duhet të dini para kirurgjisë kozmetike

Në vitin 2017, në Itali u kryen mbi 300,000 operacione kirurgjikale kozmetike dhe mbi 650,000 trajtime jokirurgjikale. Sipas të dhënave të mbledhura nga Shoqata Ndërkombëtare e Kirurgjisë Plastike Estetike, në majë të operacioneve të kryera është shtim i gjirit (shtim i gjoksit), e nd

Russiagate, çfarë përmban raporti i Prokurorit Mueller?
  • 2019-03-24

Russiagate, çfarë përmban raporti i Prokurorit Mueller?

Prokurori Special, Robert Mueller (në mes), presidenti amerikan Donald Trump (majtas) dhe ai rus, Vladimir Putin Amerikanët janë në pritje të detajeve të hetimit të Prokurorit të Posaçëm Robert Mueller rreth ndërhyrjes së Rusisë në zgjedhjet presidenciale të vitit 2016. Zoti Mueller e

Letra për Enverin: Vaçja, arrogante. Ka 3 muaj që svjen në punë dhe merr pagën
  • 2019-03-23

Letra për Enverin: Vaçja, arrogante. Ka 3 muaj që svjen në punë dhe merr pagën

Ekskluzive / Libri i Kaloçit, Shkrimtarët dhe artistët nën diktatin komunist, Publikohet raport-informacioni i 17 marsit të vitit 1973 për Enverin, Mehmetin dhe Hysniun lidhur me Estradën e Tiranës, i hartuar nga funksionari i lartë i Komitetit Qendror, Enver Halili, i cili informon rreth a

Balli Kombëtar futet në parlament pas 20 vjetësh (DOKUMENTI)
  • 2019-03-21

Balli Kombëtar futet në parlament pas 20 vjetësh (DOKUMENTI)

Partia Balli Kombëtar, një nga aleatet më të vjetra të Partisë Demokratike pas 20 vitesh do të futet në Parlament me një deputet, që është kryetari i kësaj force, Adriatik Alimadhi. Ai ka dorëzuar në KQZ formularin e vetëdekriminalizimit dhe kërkon të marrë mandatin si deputet i V

Gazi lotsjellës/ Ish-kryeministri Berisha ia bleu policisë në 2011 (Dokumenti)
  • 2019-03-21

Gazi lotsjellës/ Ish-kryeministri Berisha ia bleu policisë në 2011 (Dokumenti)

Sot u zhvillua protesta e radhës e opozitës para selisë së Kuvendit të Shqipërisë. Fatmirësisht sot nuk u shënuan incidente të rënda, e nuk u përdor gazi lotsjellës për shpërndarjen e turmës. PD një ditë më parë ka ngritur edhe një padi për shkelje të procedurave të policisë