Rezultate te kerkimit per termin: +Don +Bosko

Total: 1267
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.679Z

Perurohet rruga Don Bosko

var fbShare url httpvizionplusalperurohet-rruga-don-boskosize smallbrbrPrej vitesh rruga Don Bosko ne Tirane ka patur probleme te shumta per shkak te mungeses se sinjalistike dhe trotuareve per kembesoret Por sot gjithcka ka ndryshuar Ajo afron vendqendrime per transportin urban dhe makinerite e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.086Z

Kushtetuesja rrëzon Vatikanin, Don Bosko i kthehet pronarëve

Gjykata Kushtetuese rrëzon padinë e ambasadës së Vatikanit në Tiranë për pronësinë e qendrës sociale Don Bosko. Report Tv ka siguruar një kopje të vendimit të Kushtetueses e cila më 5 dhjetor 2016 ka vendosur të mos kalojë në seancë plenare kërkesën e ambasadës së Selisë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.475Z

Hiqet shtylla ne Don Bosko

brbrKush ka kaluar ne rrugen Don Bosko e ka pare shtyllen e tensionit te larte qe ka zene nje pjese te rruges kryesore Pas shume ankesash te banoreve por edhe shofereve qe frekuentojne kete segment rrugor sot eshte bere e mundur heqja e saj Nje grup pune nga Operatori i Shperndarjes se Energjise El

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.691Z

Rruga Don Bosko me trotuare të reja

Banorët e zonës së Don Boskos në kryeqytet kanë tashmë një rrugë më të mirë, që ofron vendqëndrime të kushtuata për mjetet e transportit urban dhe makineritë e pastrimit, duke mos u bërë më pengesë më për qarkullimin e automjeteve. Bashkia e Tiranës ka përfunduar rikonstruksi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.015Z

Atentati te “Don Bosko”

27/04/2005  Anëtarit të bandës së Lushnjës, i shtohet një tjetër akuzë Leonard Prifti, organizator dhe bashkëpunëtor i Enver Rabiajt Prokuroria e Krimeve të Rënda ka filluar procedimin penal ndaj Leonard Priftit, si person i dyshuar për organizimin dhe bashkëpunim në atentat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.845Z

20-vjetori i qendres Don Bosko

Kryeministri Sali Berisha vizitoi qendrën sociale “Don Bosko” në Tiranë, e cila në një ceremoni festive përkujtoi 20-vjetorin e pranisë së “Urdhrit Salezian” në Tiranë. Qendra sociale “Don Bosko” ka si mis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.522Z

Bashkia Ne Don Bosko vetem parkim

brbrNenkryetari i Bashkise se Tiranes Arbjan Mazniku sqaron funksionin e ri te parkut ne rrugen Don Bosko qe do te perdoret nga kompania e pastrimit Numri dy i Bashkise mohon ndertimin e impiantit te plehrave ne territorin prej 22 mije metrash katror Nenkryetari Mazniku thote se Bashkia nuk ka nje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama