Rezultate te kerkimit per termin: +Don +Zhuani

Meta: total 128 / total_found 128 / time 0.000 / keyword[0] don / docs[0] 5859 / hits[0] 8849 / keyword[1] zhuani / docs[1] 128 / hits[1] 140 /
Kur arti zbuste turmat (Foto)
  • 2018-09-25

Kur arti zbuste turmat (Foto)

Ollga Shuraja do ti bashkohej thirrjes së Ministrisë së Shtypit dhe Propagandës e Kulturës Popullore për aktorë të rinj më 17 maj të vitit 1945. Pasi kishte provuar Luftën Nacionalçlirimtare si partizane, ajo kërkon një tjetër sfidë në jetën e saj teatrin. Emri i saj është i pari

Aventurat e një beqari francez
  • 2018-01-04

Aventurat e një beqari francez

Historitë e aventurave të një beqari francez, do të vijnë përmes komedisë Boeing Boeing, e cila do të ngjitet më 6 janar në skenën e Teatrit Kombëtar Eksperimental Kujtim spahivogli, në bashkëpunim me Ambasadën Franceze në Tiranë. Shkruar nga Marc Camoletti, përshtatur shqip nga Na

No Pic available
  • 2017-10-07

A është Ervin Salianji don zhuan?

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji është i ftuari i parë në taksinë e Rudinë Dembacaj në Mos i fol shoferit. Moderatorja Rudina bëri të qartë se ai është beqar dhe tregoi se qarkullojnë fjalë se ai është don zhuan. Çështë kjo don zhuan? Kush ma var mua? Cështë ky mu

Kamy, shkrimtari që i donte aq shumë gratë
  • 2017-06-07

Kamy, shkrimtari që i donte aq shumë gratë

Luan Rama Kur Alfred Kamy (Camus) redaktonte librin e tij të fundit, Le Premier Homme, (Njeriu i Parë, i botuar veçse para disa vitesh), i cili mbeti i papërfunduar, në fletoret e tij ai kishte shkruar: Jai quatres femmes à la fois et mène donc une vie vide, («Dashuroj katër gra njëherësh

Don Zhuanet kane probleme psikologjike e dini pse
  • 2016-11-25

Don Zhuanet kane probleme psikologjike e dini pse

var fbShare url httpvizionplusaldon-zhuanet-kane-probleme-psikologjike-e-dini-psesize smallbrbrMeshkujt te cilet e shohin veten e tyre si Don Zhuan apo qe kane pushtet mbi femren kane me shume gjasa te kene probleme serioze psikologjike Sipas nje studimi te fundit u zbulua se meshkujt me sjellje

No Pic available
  • 2016-08-25

FOTOT/ Don Zhuani i Hollivudit: 61 vjeç, por ka shkuar me aktoret më të bukura

Zakonisht meshkujt kanë frikë, se të dashurat apo gratë e tyre mund të tërhiqen pas ndonjë djaloshi të ri, dhe ti tradhtojnë. Askush nuk frikësohet nga më të vjetërit. Por, ky nuk është rasti i 61-vjeçarit Billy Bob Thornton. Së fundmi është zbuluar nga dokumentet e divorcit t

No Pic available
  • 2016-06-25

FOTOT/ Sadiku dhe Balaj kapen mat me femra në pozicione të nxehta në festën e Kombëtares

Mbërritja e futbollistëve të Kombëtares në Shqipëri, me një autobus të hapur dhe me mbikëqyrjen nga qielli e një helikopteri të stolisur me flamurin kuqezi, ishte spektakli që na u ofrua në rrugët e Tiranës. Por këto orë të gjata nën temperatura ekstremisht të larta, që pusht