Rezultate te kerkimit per termin: +Donald +Trumpin

Total: 368
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.394Z

FOTO/ 45 milionë përdorues! Rrjeti keqtrajton Donald Trumpin

Është kandidati më i diskutuar në fushatën presidenciale në Amerikë, për shkak të natyrës së tij dhe shprehjeve pa censurë. Ka njerëz që e admirojnë, por edhe që e përçmojnë. Në rrjet në fakt më shumë se me diskursin e tij politik janë marrë me flokët e tij që kanë nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.801Z

Agjentët që mbrojnë Donald Trumpin: 5 gjëra që nuk i dini për Shërbimin Sekret

Ambasada amerikane në Tiranë në uebsajtin e saj në Facebook ka publikuar një artikull ku tregon 5 gjëra që mund të mos i dini për Shërbimin Sekret. Statusi i ambasadës së SHBA: Kur shihni Presidentin amerikan, ka shumë mundësi të shihni edhe Shërbimin Sekret amerikan në detyrën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.219Z

8220The Sipmson8221 parashikoi Trumpin president 16 vjet me pare video

var fbShare url httpvizionplusalthe-sipmson-parashikoi-trumpin-president-16-vjet-me-pare-videosize smallp styletext-align justifyFilmi i animuar The Simpson ka qene nder te paret qe e ka parashikuar Donald Trumpin President te Shteteve te Bashkuara 16 vjet me parebrbr p styletext-align justifyNe ep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.117Z

FOTOT/ Mbështetje e nxehtë! Femrat amerikane zhvishen për Trumpin

Mbështetja ndaj Donald Trump sa vjen e rritet në SHBA, dhe këtë e tregojnë edhe statuset pro tij në rrjetet sociale. Por Trump ka një mbështetje të madhe edhe nga femrat. Në Tëitter është hapur një faqe e quajtur Babe for Trump. Aty femrat e reja paraqiten me bikini duke dhënë mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.323Z

As shqiponja nuk e do Donald Trump-in për president?!

Kandidatit për president të SHBA-ve nga republikanët, Donald Trump, nuk i shkoi gjithçka në rregull gjatë fotosesionit për revistën TIME. Ai u sulmua disa herë nga shqiponja, me të cilin ishin planifikuar të bëheshin fotografitë. Fjalimet e tij janë kritikuar gjithashtu nga shumë nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.974Z

MENDIMI I GABUAR PËR NJË BOTË PA TRUMPIN

Boll me ëndrra! Ai që vazhdon të besojë se Donald Trumpi do të rrëshkasë tani me këtë skandal apo me atë proces në një procedurë të largimit nga detyra, ai duhet të hapë sytë përballë së vërtetës. E vërteta është: pengesat për një procedurë të largimit nga detyra janë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.619Z

VIDEO/ Obama ironizon Trumpin: Jemi të kënaqur me kandidimin e tij

Presidenti amerikan, Barack Obama, në shfaqjen e parë të tij në emisionin The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, tha se është i brengosur për Partinë Republikane dhe paragjykimin që po i bëhet kandidatit të kësaj partie, Donald Trump. Kur Fallon e pyeti presidenti Obama se a mendon a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama