Rezultate te kerkimit per termin: +Donald +Veshajt

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.480Z

Bora Zemani dhe Donald Veshaj celebrojnë lidhjen në jug, çifti merr edhe miratimin e familjarëve

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, për faktin se kanë luajtur me idenë që janë më shumë kolegë që shkojnë mirë në televizion, sesa të dashur. Ndonëse janë fotografuar shpeshherë bashkë, ata nuk e kanë konfirmuar asnjëherë lidhje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama