Rezultate te kerkimit per termin: +Donnaruma

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] donnaruma / docs[0] 4 / hits[0] 5 /
Reali përgatit ofertën për portierin Donaruma
  • 2017-03-16

Reali përgatit ofertën për portierin Donaruma

Pak ditë më parë puthi fanellën e Milanit, një farë premtimi besnikërie por në futboll asnjëherë nuk mund të jesh i qetë, kështu dhe tifozët kuqezinj në lidhje me fatin e një prej zbulimeve më të mëdha të këtyre viteve të fundit. Gigio Donaruma i ka magjepsur të gjithë por pr

Juve i vjedh fitoren Milanit në sekondat e fundit
  • 2017-03-11

Juve i vjedh fitoren Milanit në sekondat e fundit

Një 11-metërsh i Dybalas në të 96-tën i dha fitoren Juventusit në Derbin e Italisë, pikërisht në momentin kur Milani mendoi se doli i pamundur nga Torino. Në një ndeshje ku heroi ishte Donnaruma, Juventus gjithsesi gjeti fitoren, e merituar dhe pse gjithsesi e arritur mes polemikave. Në

Xhenoa rikthen Milanin me këmbë në tokë, fiton 3-0
  • 2016-10-26

Xhenoa rikthen Milanin me këmbë në tokë, fiton 3-0

Milan rikthehet me këmbë në tokë. Kuqezinjtë pësuan një humbje të rëndë nga Xhenoa, që triumfoi 3-0 në Marassi në një ndeshje ku kuqezinjtë mbajtën më shumë topin në qarkullim por vuajtën golin e pësuar mjaft shpejt. Vendasit që kishin humbur derin në fundjavë, arritën të k

Po na bën krenar, Hysaj më i miri në Serie A
  • 2015-12-24

Po na bën krenar, Hysaj më i miri në Serie A

Seria A ka ulur dritat e stadiumeve për festat e fundvitit. Të gjithë ekipet italiane për momentin po pushojnë, ndërkohë që mediat italiane kanë nxituar që të bëjnë edhe disa sondazhe për formacionin më të mirë t&eu