Rezultate te kerkimit per termin: +Donnerstag

Meta: total 90 / total_found 90 / time 0.000 / keyword[0] donnerstag / docs[0] 90 / hits[0] 91 /
Polici në Lushnjë kapet duke vjedhur në lokal (Video)
  • 2019-04-04

Polici në Lushnjë kapet duke vjedhur në lokal (Video)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot në Facebook, një video ku sipas tij, duket një polic që merr në ambientet e jashtme të lokalit një ndriçues. Referuar qytetarit dixhital që e ka shpërndarë videon, bëhet fjalë për një polic patrulle në qytetin e Lushnjës. Postimi i Beris

Astiri në protestë, Jelekverdhët marshojnë te Drejtoria e Policisë (VIDEO)
  • 2019-03-21

Astiri në protestë, Jelekverdhët marshojnë te Drejtoria e Policisë (VIDEO)

Banorët e Astirit të cilët kundërshtojnë projektin për ndërtimin e Unazës së Madhe të Tiranës kanë dalë sërish në protestë në mbrëmje, pavarësisht lodhjes nga pjesëmarrja në tubimin 5 orësh të opozitës para Parlamentit. Ndryshe nga herët e tjera, ata kanë zgjedhur që sot t

Trafikonin hashash-çokollatë dhe kokainë, arrestohen babë e bir (VIDEO)
  • 2019-03-14

Trafikonin hashash-çokollatë dhe kokainë, arrestohen babë e bir (VIDEO)

Operacioni i koduar Befasia, realizuar nga Policia e Fierit ka çuar pas hekurave babë e bir nga një familje në Patos, pasi të dy janë rezultojnë të jenë trafikantë droge. Policia arrestoi në në flagrancë shtetasit A.L, 55 vjeç dhe A.L, 26 vjeç, teksa drogën e kishin maskuar si çokol

Flamurtari denoncon me video gabimet e gjyqtarëve
  • 2019-03-01

Flamurtari denoncon me video gabimet e gjyqtarëve

No Comment. Kështu titulluar klubi i Flamurtarit një video përmbledhëse të ndeshjes Partizani-Flamurtari, 3-1, ku evidentohet rastet, për të cilat vlonjatët pretendojnë se janë ndëshkuar me pa të drejtë nga trupa gjykuese. Nga goditja e këndit e paqenë me Partizanit, te pozicioni i pa

Rama thumbon PD-LSI: Do dalin rrugëve për të na kthyer mbrapa
  • 2019-02-15

Rama thumbon PD-LSI: Do dalin rrugëve për të na kthyer mbrapa

Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama e ka nisur me videon e tij të Mirëmëngjesit, ku tregon ndryshimi e një qendre shëndetësore në Durrës. Por, duke mos harruar protestën e opozitës ditën e nesërme poshtë zyrës së tij, Rama nuk e ka kursyer një thumb për PD dhe LSI, duke thënë se

Incidenti me bojë, Rama: Paloka, një budalla me shiringë në dorë (Video)
  • 2019-02-14

Incidenti me bojë, Rama: Paloka, një budalla me shiringë në dorë (Video)

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish, kësaj here me zë, lidhur me incidentin e sotëm në Kuvend, ku deputeti Paloka hodhi bojë në drejtim të tij. Në përgjigje të një komentuesi, Rama përmes rubrikës “Përgjigjja ime” thotë se dëmi më i madh një shoqërie i vjen nga bu

Shëndetësia, Rama: Edhe sytë e atyre që sduan ta shohin ndryshimin do hapen (Video)
  • 2019-02-08

Shëndetësia, Rama: Edhe sytë e atyre që sduan ta shohin ndryshimin do hapen (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke treguar ndryshimin e bërë në ambulancën e Shënavlashit në Durrës. Rama shprehet se ndryshimet janë të dukshme, pavarësisht se disa persona nuk duan ta shohin përmirësimin. Mirëmëngjes dhe me bindjen, që pak nga pak edhe sytë e atyre që s