Rezultate te kerkimit per termin: +Dorina +Stafa

Total: 78
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.320Z

Dorina Stafa, status në Facebook para aksidentit që i mori jetën

—-Nga Juxhin Mustafaraj—-Tiranë- Vajza që humbi jetën orët e para të mëngjesit të sotëm në Spitalin Ushtarak pak orë para aksidentit ka postuar një falenderim drejtuar Zotit që po i jepte mundësinë të ishte me miqtë e saj në ekspeditë.Sipas miqve të saj të afërt Dori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.360Z

Ngatërrohen kufomat, trupi i Dorina Stafës, në Elbasan

Dorina Stafa Nje ngaterrese gjate verifikimit te arkemorteve ka bere qe ai me trupin e pajete te Dorina Stafes nga Kruja te perfundoje ne Elbasan. Ne vend te saj, ne familjen Stafa ka mberritur arkemorti me trupin e viktimes Eriola Xhoi nga Elbasani. Familjare te Dorines kane thene se u ka ardhur nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.362Z

Ngatërohen kufomat e Dorina Stafës dhe Erjola Xhoit

Dhimbja për vdekjen e parakohshme të vajzave të tyre, është shoqëruar për 2 familje edhe me ngatërresën e trupave të pajetë. Në familjen e Dorina Stafës në Krujë është dërguar gabimisht trupi i pajetë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.396Z

Tragjedia e Himarës, babai i Dorina Stafës: Do kërkojmë specialistë të huaj për hetimin

Share Babai i Dorina Stafës, studentes 22 vjeçare që humbi jetën në aksidentin e Himarës, Hasan Stafa, thotë se ai do të luftojë për zbardhjen e kësaj tragjedie. Mund të them se angazhimi i qeverisë ka qenë maksimal pas ndodhjes së ngjarjes, por kjo nuk ka shumë rëndësi. Funksion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.330Z

Autoritetet ngatërrojnë trupat e viktimave. Dorina: Zot, ti je kudo me mua, nuk kam frikë nga asgjë

Share Dorina Stafa Dhimbjen e dy familjeve që kanë humbur fëmijët e tyre në aksidentin tragjik të Himarës ditën e djeshme, e ka shtuar edhe një gabim nga ana e autoriteteve shtetërore. Mësohet se trupat e pajetë të dy vajzave, Dorina Stafës dhe Eriola Xhoit janë ngatërruar. Trupi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.370Z

Promovimi i librit të Znj. Monika Stafa në ambjentet e Universitetit \"Vitrina\"!

Në ambjentet e Kampusit Universitar “Vitrina” u promovua sot më 13.06.2012 libri i fundit i gazetares së njohur Znj. Monika Stafa me titull “Gati për rinisje” ( Up in the air). Disa nga autoritetet më të larta të Sh.L.P. “Vitrina&rdqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.068Z

Drejtësi për Himarën, babai i studentes kërkon rihapjen e hetimeve

5 vjet nga tragjedia e Himarës ku humbën jetën 13 të rinj, familjarët e viktimave kërkojnë rihapjen e hetimeve për këtë ngjarje. Ora News ishte në familjen Stafa në Krujë, ku mes lotëve familjarët ngrejnë dyshime se nuk bëhet fjalë për gabime njerëzore, duke iu drejtuar instituci

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama