Rezultate te kerkimit per termin: +Dorines

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.090Z

Kryeministri Berisha, mesazh ngushellimi familjes Gjonaj

TIRANE - Kryeministri Sali Berisha i ka derguar nje mesazh ngushellimi familjes Gjonaj, pas ndarjes se parakohshme nga jeta te familjareve te tyre te dashur, Angjelina, Dorina dhe Dorian Gjonaj. Ne mesazhin e tij, kryeministri shprehet: "I dashur Gezim Gjonaj, te dashur familjare dhe te aferm te Ang

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.631Z

Vdekja e gruas së Alban Hoxhës, apeli i babait të Dorinës: Jam në pritje

Dënimi i tyre duhet të jetë shembullor. Ai dënim nuk mund të zbusë dhimbjen time, por besoj dhe shpresoj se do të shërbejë që prindër të tjerë të mos vuajnë si unë dhe familjarët e mi. Me këto fjalë, Enver Haka, babai i Dorjana Hakës, 25­ vjeçares që ndërroi jetë në në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.914Z

lsquoX Factor Dorina Leka mbyll garen largohet nga televotimi

ROME- Dorina Leka vajza shqiptare mbylli mbreme konkurimin ne reality show italian X Factor i cili promovon te rinjte ne fushen e kenges.Mbreme ishte nata e shtate e spektaklit dhe me televotim vajza shqiptare u detyrua te lere garen. Me zerin grinten dhe origjinalitetin e saj Dorina arriti te ben

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.360Z

Ngatërrohen kufomat, trupi i Dorina Stafës, në Elbasan

Dorina Stafa Nje ngaterrese gjate verifikimit te arkemorteve ka bere qe ai me trupin e pajete te Dorina Stafes nga Kruja te perfundoje ne Elbasan. Ne vend te saj, ne familjen Stafa ka mberritur arkemorti me trupin e viktimes Eriola Xhoi nga Elbasani. Familjare te Dorines kane thene se u ka ardhur nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.252Z

DWTS 6 shpallen finalistet e pare

brbrMbremja e tete e teatrit te kercimit ne Vizion Plus ka zbuluar emrat e dy finalisteve te pare te ketij edicioni Dorina Mema eshte e para qe siguron vendin e saj ne naten e madhe te Dancing with the stars 6 Ajo ka performuar e veshur ne te bardha si kukulla me kurdisje qe ka adhuruar ne femijeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.371Z

Dorina Leka shqiptarjavleresohet maksimalishtnga juria e lsquoX Faktorrsquo

ROME- Te marten e 1 shtatorit ka dhene provimin e pare ne reality shown ldquoX Factorrdquo. Provim qe eshte dhene drejtperdrejt ne kanalin italian Rai2. Dorina Leka vajza shqiptare e bija e kantautorit te mirenjohur Gjergj Leka perveccedil interpretimit te mrekullueshem te kenges ldquoSono innamorat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.740Z

Dorina Leka shqiptarjavleresohet maksimalishtnga juria e lsquoX Faktor

ROME- Te marten e 1 shtatorit ka dhene provimin e pare ne reality shown X Factor. Provim qe eshte dhene drejtperdrejt ne kanalin italian Rai2. Dorina Leka vajza shqiptare e bija e kantautorit te mirenjohur Gjergj Leka pervec interpretimit te mrekullueshem te kenges Sono innamorato di te te Luigi Ten

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama