Rezultate te kerkimit per termin: +Dorjan +Gjoka

Total: 37
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.671Z

Vidhnin bizhuteri në banesat e Trentos, arrestohen vëllezërit shqiptarë

Dy vëllezër shqiptarë janë vënë në pranga nga policia italiane në Trento pasi akuzohen për vjedhje. Mediat italiane njoftuan se Besnik dhe Dorjan Gjoka, përkatësisht 28 dhe 20 vjeç, janë arrestuar për bastisje të përsëritura jo vetëm nëpër shtëpi por edhe në vende publike, sido

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.673Z

Vidhnin banesa arrestohen dy vellezer shqiptare ne Itali

Trento 4 janar 2016 NOAal- Te shenjestruar nga policia italiane dy vellezer shqiptare u vune ne pranga per vjedhjebr br Dorjan Gjoka 20 vjec dhe Besnik Gjoka 28 vjec u arrestuan nga policia e Trento ne Itali si te akuzuar per vjedhje ne banesa ku merrnin sende me vlere bizhuteri dhe varese e akses

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.412Z

Arrestohen dy të rinj nga Shijaku, grabitën me armë 15 mijë lekë në pikën e basteve

DURRËS – Dy të rinj kanë hyrë në një pikë bastesh sportive, duke kërkuar për të plotësuar një biletë, por më pas, kanë nxjerrë armët dhe kanë marrë me dhunë 150 mijë lekë. Por, vetëm disa orë pas grabitjes ata janë arrestuar nga policia. Burimet zyrtare bëjnë të ditur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.590Z

Vjedhje me pasoje vdekjen arrestohet ne Durres i shpalluri ne kerkim nderkombetar

Durres 30 shtator 2016 NOAal- Nje person i shpallur ne kerkim nderkombetar u arrestua nga policia e Durresitbr br Dorjan Gjoka 21 vjec banues ne Shenavlash Durres u prangos diten e sotme me qellim ekstradimi drejt Italise pasi akuzohet per veprat penale Vrasje dhe Vjedhja ne rrethana renduesebr b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.267Z

Grabisin me armë një lokal bastesh, prangosen

SHIJAK/ Policia ka arrestuar Dorjan Shabën dhe Maringlen Gjokën pasi vodhën me armë 150 000 lekë SHIJAK - Shkojnë si klientë dhe pasi nuk kanë shans fitimi në skedinat sportive, lekët që synonin t'i fitonin me to i përfitojnë me anë të pistoletës që e mbanin pa leje. Pasi godasin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.590Z

Arrestohet 21-vjeçari, në 2015 vrau një shtetase italiane gjatë grabitjes

Policia e Durrësit ka arrestuar një person në kërkim ndërkombëtar me qëllim ekstradimin e tij drejt shtetit italiane. Policia sqaron se Dorjan Gjoka 21 vjeç akuzohet për veprën penale “Vrasje”dhe”Vjedhja në rrethana rënduese”. Gjykata e Astit, Itali,ka lëshuar 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.260Z

Grabitet me armë lokali i basteve, plagoset pronari

KAVAJË - Dy të rinj pasi kanë plotësuar disa skedina kanë nxjerrë pistoletat dhe nën kërcënimin e armëve i kanë marrë pronarit 150 mijë lekë të reja që gjendeshin në arkë. Gjatë sulmit ata kanë plagosur lehtë, 55 vjeçarin Bilbil Xhango që kishte në pronësi këtë pikë të b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama