Rezultate te kerkimit per termin: +Dorjan +Petraq +Fidhe

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] dorjan / docs[0] 505 / hits[0] 701 / keyword[1] petraq / docs[1] 1622 / hits[1] 2279 / keyword[2] fidhe / docs[2] 2 / hits[2] 4 /
No Pic available
  • 2008-09-10

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx