Rezultate te kerkimit per termin: Doruntina +Hala

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] doruntina / docs[0] 216 / hits[0] 299 / keyword[1] hala / docs[1] 255 / hits[1] 315 /
No Pic available
  • 2009-04-23

Universiteti i Tiranës, lista e atyre që përfitojnë kuponat e letërnjoftimeve

Universiteti i Tiranës ka shpallur dje listën e plotë të 1714 personave që duhet të tërheqin kuponat e letërnjoftimeve pranë sekretarive, me vetëm 200 lekë të reja. Përfituesit janë studentët që nuk kanë pasaportë dhe nuk kanë aplikuar për letërnjoftime. Numri fillestar i aplik

No Pic available
  • 2008-10-06

Një valixhe me ngarkesë bërthamore

Mehmet ELEZI 1. Ndodhem nën tërheqjen e një fushe magnetike të njohur: Kanga e Ali Bukurisë (“Këngë popullore trimërie nga Tropoja”, mbledhur e përgatitur për botim nga Nuredin Lushaj, Tiranë 2003). Skenat hipnotizuese të kësaj poeme, me rrasën e bardhë të vorrit që çohet nga

No Pic available
  • 2008-09-09

Fituesit e Fakulteteve

UNIVERSITETI I TIRANËS 001:Histori Faqe 1 Rend R.Deg ID Emri - Atësia - Mbiemri Rrethi Mes D1 D2 Z1 Z2 Pikë Pr. Shënime 1 0815498 Iva Armand Balza Elbasan 9.97 9.74 8.78 9.68 9.51 6,483.30 9 Fitues: Drejtësi, Pref. 1 2 0827405 Esjona Mehmet Jahaj Lushnje 9.40 9.58 8.50 9.34 9.51 6,297.70 9 Fitu