Rezultate te kerkimit per termin: +Dosjet

Meta: total 1000 / total_found 8704 / time 0.004 / keyword[0] dosjet / docs[0] 8704 / hits[0] 13259 /
Grabitësit u fshehën në tunele, zbulohet kurthi ndaj policisë!
  • 2019-04-11

Grabitësit u fshehën në tunele, zbulohet kurthi ndaj policisë!

Prokuroria e Krimeve të Rënda e ka regjistruar grabitjen e Rinasit të më shumë se 10 milionë eurove për 4 vepra penale. Grabitje me armë, prodhim municionesh, grup i strukturuar kriminal si edhe shpërdorim detyre. Vepra e fundit, sipas burimeve, është regjistruar për të vendosur para

No Pic available
  • 2019-03-30

Ngjela tregon skenarët: Dosjet e FBI-së kanë ardhur, do nisë arrestimi i politikanëve

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin Kjo Javë në Neës 24 analizoi situatën politike në vend, ndërsa tha se të gjitha lëvizjet e politikanëve shqiptarë kanë vetëm një qëllim që ka të bëjë për të krijuar një destabilitet të vendit me qëllim që të ruajnë gjënë e vje

Top Story, gazetarët e Mother Jones: PD të japë shpjegime për pagesat te Biniatta Trade
  • 2019-03-27

Top Story, gazetarët e Mother Jones: PD të japë shpjegime për pagesat te Biniatta Trade

Lulzim Basha deklaroi se nuk kishte asnjë lidhje me kompaninë Biniatta Trade dhe se i kishte paguar kompanisë së Muzin vetëm 25 mijë dollarë. Madje kryedemokrati, në një intervistë për Opinion pak ditë pasi kishte shpërthyer skandali, tha se nuk e njihte Binniata Trade. Por dokumente

Kryemadhi: Nuk duam pushtet në tavolinë por dënimin e blerësve të votave
  • 2019-03-12

Kryemadhi: Nuk duam pushtet në tavolinë por dënimin e blerësve të votave

Vendimi  i deputetëve të opozitës ishte një përgjigje pozitive ndaj vendimit që kanë marrë qytetarët shqiptarë,  tha  kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi. Ajo hodhi poshtë pretendimet e kryeministrit, sipas të cilit opozita kërkon pushtet në tavolinë. Vendimi ynë për djegien e

Gazetari: U larguan prokurorët që hetuan dosjet e mëdha
  • 2019-03-11

Gazetari: U larguan prokurorët që hetuan dosjet e mëdha

Basir Çollaku deklaroi në emisionin Open se dosjet e mëdha që janë hapur nga Prokuroria e Krimeve të Rënda çuan në largimin e titullarëve siç ishte Besim Hajdarmataj. Ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji tha se të gjithë institucionet janë përdorur nga kryeministri. Ai shtoi se selia

Mandatet/ Kryemadhi  Metës: Asnjë hap pas! Është tradhti ti shërbesh Ramës
  • 2019-03-10

Mandatet/ Kryemadhi Metës: Asnjë hap pas! Është tradhti ti shërbesh Ramës

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është ndalur këtë të dielë në Lezhë, ku në një takim me strukturat ka përsëritur thirrjen e saj për të rrëzuar kryeministrin Edi Rama. Kryemadhi i ka dërguar edhe një mesazh bashkëshortit të saj President, se opozita nuk do të bëjë hapa pas

Vojtila-Agca, pas atentatit të Papa Xhovanit para 39 vjetësh
  • 2019-03-09

Vojtila-Agca, pas atentatit të Papa Xhovanit para 39 vjetësh

Një libër (Chiarelettere), i cili supozon një ndërthurje të komploteve të Vatikanit dhe masonerisë devijonte pas vrasjes së Papës Gjon Pali II nga vrasësi turk Ali Agca në vitin 1981 Ka fjalë që rrotullohen rreth librave dhe ndonjëherë kanë kuptim – të papritur – për at

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama