Rezultate te kerkimit per termin: +Dr +Luan +Karcanaj

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] luan / docs[0] 33160 / hits[0] 44387 / keyword[1] karcanaj / docs[1] 4 / hits[1] 20 /
Metropolitan Tirana  cel vitin e ri akademik
  • 2014-10-22

Metropolitan Tirana cel vitin e ri akademik

e Marte 21 Tetor 20141327 pm Dekani i Ekonomikut Salaj Pse zgjodha Metropolitan pas La Sapienzabr brDekani i Fakultetit Ekonomik te SHLUP br    Universiteti Metropolitan Tirana flet per pervojen e tij ne Universitetin me te njohur italian La Sapienza ku edhe eshte dokto

No Pic available
  • 2010-11-24

Nje burre qe si permendi kurre titujt

Ne nderim te profesorit dhe matematikanit te shquar Agim Karcanaj Plot 40 vjet me pare fillova studimet e larta ne Fakultetin e Shkencave te Natyres ne degen e Kimise Industriale. Profesoret qe u prezantuan per lendet qe do te zhvillonim ishin te gjithe te pergatitur te afte e me autoritet te p