Rezultate te kerkimit per termin: +Dragonjte

Meta: total 24 / total_found 24 / time 0.000 / keyword[0] dragonjte / docs[0] 24 / hits[0] 25 /
Game of Thrones të çmendur pas serialit edhe në Shqipëri
  • 2017-08-14

Game of Thrones të çmendur pas serialit edhe në Shqipëri

Ndonëse jemi ende në sezonin veror, për fansat e Game of Thrones tashmë dimri ka ardhur. U desh të kalonin 6 sezone për të provuar që Ned Stark kishte të drejtë kur thoshte se “Dimri po vjen”. Një botë feudale, ku 7 mbretëri luftojnë për Fronin e Hekurt. Intriga politike,

Rihapet lufta per titullin ne Portugali
  • 2017-01-16

Rihapet lufta per titullin ne Portugali

p styletext-align justifyPorto ka shkurtuar diferencen me Benfiken kryesuese ne kampionatin portugez Dragonjte fituan 3 me 0 ne shtepi ndaj Moreirenses ne takimin e javes se 17 qe ishte edhe i fundit per fazen e pare Per pasoje Porto u ngjit ne 38 pike 4 me pak sesa Benfica e vendit te pare Ndeshja

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq
  • 2016-12-12

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq

var fbShare url httpvizionplusalpsg-barcelona-e-bajern-arsenal-ne-champions-juventusi-ia-hedh-paqsize smallp styletext-align justifyUEFA hodhi ne Nion te Zvicres shortin per raundin e 18-ve te UEFA Champions League nje ekskluzivitet i Platformes Tring dhe Vizion Plus Skuadrat ishin ndare ne dy grup

Champions sot perfundon faza e grupeve
  • 2016-12-07

Champions sot perfundon faza e grupeve

var fbShare url httpvizionplusalchampions-sot-perfundon-faza-e-grupevesize smallp styletext-align justifyFaza e grupeve te UEFA Champions League perfundon sot ne platformen Tring dhe Vizion Plus me 8 takimet e fundit Akoma pa u zgjidhur edhe dy vende ne grupet G dhe H Porto kerkon bileten perballe

Fitore me vlera per Juventus 038 Dortmund
  • 2016-10-19

Fitore me vlera per Juventus 038 Dortmund

brbrFitore e rendesishme per Juventus ne javen e trete te fazes ne grupe te UEFA Champions League Ne France edhe pse me 10 lojtare zonja e vjeter arriti te fitonte 1-0 ne Lion duke mbajtur kryesimin ne grupin H ne kuoten e 7 pikeve po kaq sa Sevilja Vendasit kishin mundesine e kalimit ne avantazh n

Sot ne fushe Juventus Real Dortmund 038 Tottenham
  • 2016-10-18

Sot ne fushe Juventus Real Dortmund 038 Tottenham

brbrOra e se vertetes per Juventus ne javen e trete te fazes ne grupe te UEFA Champions League Pas nje barazimi dhe nje fitoreje Zonja e Vjeter perballet ne France me Lion qe ndodhet vetem 1 pike larg kraheve te tyre ne Grupin H nje ndeshje vendimtare per te ardhmen ne turneun prestigjioz te Europes

Sporting 038 Porto rikthehen te fitoret
  • 2016-09-24

Sporting 038 Porto rikthehen te fitoret

brbrSportingu i Lisbones ju rikthye fitoreve dhe kreut te klasifikimit ne javen e 6-te te kampionatit portugez te futbollit Ne Hoze Alvelade te ashtuquajturit luanet fituan me rezultatin 4-2 ndaj Estoril dhe tashme jane ne krye ne kuoten e 15 pikeve dy me shume se Porto dhe Benfika Nje fillim mjaft