Rezultate te kerkimit per termin: +Drama +Prostituta

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] drama / docs[0] 3836 / hits[0] 5377 / keyword[1] prostituta / docs[1] 1469 / hits[1] 1988 /
Hakmarrja tragjike e dashurisë
  • 2019-02-21

Hakmarrja tragjike e dashurisë

Mexhit Prenci Përsiatje për dramën dhe spektaklin PROSTITUTA të dramaturgut dhe regjisorit profesionist LEKA BUNGO Prolog. Dom Simoni përpara spektatorëve:. Mirëmbrëma dhe mirëse keni ardhur në teatër. Do të përpiqem të ringjalli përpara jush një histori të vërtetë. Të vërtetë

No Pic available
  • 2017-06-16

Romain Gary apartamenti i vetvrasjes

Luan Rama Nê Ru du Bac kaloj shpesh. Dikur merrja mbesën time nga çerdhja dhe jo rrallë kur kaloja në nr.XXXX ngreja kokên sikur tê doja tê shikoja dikê. Sigurisht, banorin e dikurshëm Romain Gary, edhe pse ai nuk jetonte mê. Dhe atêherê, për pak çaste rijetoja diçka tê kêndshme m

No Pic available
  • 2017-02-25

Çfarë ka ndodhur më 25 shkurt?

1570 – Mbretëresha Elizabeth I e Anglisë, çkishërohet nga Papa Pius V Për të ardhur në fron, ajo kishte ekzekutuar kushërirën e vet, Mari, mbretëreshë e skocezëve. Gjatë mbretërimit të Elizabetës së parë – deri në vdekje e saj më 1603 – Anglia provoi një nga p

Rezistenca Mos bëni seks me rusët
  • 2014-04-02

Rezistenca Mos bëni seks me rusët

Një grup hipistesh ukrainase po përpiqen të organizojnë një fushatë bojkoti ndaj rusëve me një armë të pazakontë, por të mirënjohur: duke u mohuar seksin. Një metodë e njohur nga lashtësia që në disa raste ka funksionuar HANNA KOZLOWSKA, Foreign Policy Ndërsa forcat ruse kanë

No Pic available
  • 2014-03-20

Përsiatje mbrëmësore në Tiranë

Më ndodh shpesh të dal për shëtitje darkave në Tiranë e të mos i them kujt “mirëmbrëma”. Them me vete: Mos vallë kjo është një tjetër shenjë kokëfortë e shpresëplotë që provon se krye

No Pic available
  • 2013-11-29

Basta Berlusconi? Jo plotësisht

Finito për Berlusconin? Apo të vdekurit politikisht jetojnë më gjatë? Silvio Berlusconi mund të rikthehet, por Europa nuk e ka merituar një gjë të tillë, komenton Bernd Riegert.   Bernd Riegert* Pas debatesh të nxehta senati italian ia dha më në fund Silvio Berlusconit dënimin, q

No Pic available
  • 2013-09-21

Drama e vajzave tuniziane, prostituta vullnetare në Siri

SIRI- Gjashtë vajza nga Tunizia u gjetën një ditë më parë në një bordello në periferi të qytetit Kassir në Siri. Dy prej tyre janë shtatzënë. Kushedi me cilin nga rebelët. Vajzat deklaruan se lufta e shenjtë këshill