Rezultate te kerkimit per termin: Drejt +Tiran

Meta: total 1000 / total_found 74518 / time 0.055 / keyword[0] drejt / docs[0] 286436 / hits[0] 576600 / keyword[1] tiran / docs[1] 243375 / hits[1] 561037 /
No Pic available
  • 2017-02-13

Intervista/ Jeta e re e Silvana Braçes dhe nostalgjia për televizionin

Silvana Braçe një nga figurat më të dashura, ndonëse nuk është më pjesë e medias ajo është ende shumë aktive. E kjo nuk ka se si të jetë ndryshe kur punën e bën me dashuri. Silvana tregon detaje nga jeta e saj e përditshme, familja dhe puna. Ajo nuk ngurron të tregojë se kudo ku s

No Pic available
  • 2017-02-13

LISTA/ 17 krimet për të cilat akuzohej Hakmarrja për Drejtësi

Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka dhënë pafajësi për 10 anëtarët e organizatës Hakmarrja për Drejtësi, një proces gjyqësor i cili ka zgjatur rreth dy dekada. Pafajësi është dhënë për Orik Shyti, Altin Arapi, Gentian Caka, Nikolin Novruzaj, Roland Shyti, Leart Shyti, Kreshnik

No Pic available
  • 2017-02-12

Pesë shtetas kapen me 30 kg kanabis, furnizonin 3 zona në Tiranë

Një sasi prej 30 kg lëndë narkotike kanabis sativa është sekuestruar nga policia e Tiranës. Operacioni i koduar Qelqi, çoi në pranga pesë shtetas, ndërsa u sekuestruar edhe një armë tip Shotgun. Policia e Tiranës bën me dije se ka arrestuar shtetasit Ilir Zyberi (Avdillari), 46 vjeç,

No Pic available
  • 2017-02-12

Grabitja në Rinas/ Kush janë 10 personat që kishin dijeni për lëvizjen e parave?

Prokuroria e Tiranës dorëzoi dje në gjykatë kërkesën për caktimin e masës së sigurisë ndaj gjashtë punonjësve të policisë private Jaguar Security, të arrestuar pas grabitjes së 2.7 milionë eurove në rrugën e Rinasit. Organi i akuzës ka kërkuar caktimin e masës arrest me burg pa

No Pic available
  • 2017-02-12

Ka frikë reformën në drejtësi? Meta: Përgjigjja ime për sharlatanët dhe e papagajtë

Standardi i zgjedhjeve dhe legjitimiteti i tyre është shumë i rëndësishëm për stabilitetin e vendit, dhe vendimtar për hapjen ose jo të negociatave me BE-në. Kështu u shpreh kreu i LSI-së Ilir Meta, në konventën zgjedhore të strukturës së kësaj partie për Tiranën. Rezultati i 18

No Pic available
  • 2017-02-12

Braçe: Çfarë turpi! Dëm kriminal ndaj talenteve të Tiranës, jepjani CD-në Dukës

Deputeti i PS-së, Erion Braçe, ka postuar një status të gjatë në rrjetet sociale rreth mes Tiranës dhe Kukësit. Ai jo vetëm i ka akuzuar hapur dy ekipet për një kurdisje, por edhe mendon se kjo është prova reale se ai ka pasur gjithmonë të drejtë kur akuzonte kreun e FSHF-së, Armand

No Pic available
  • 2017-02-12

Nga Dritan Hila / Mësimi civil që jep kioska e Eljan Taninit

Nga Dritan Hila Në opinionin publik ka ngjallur pështirosje sjellja e fundit e një personazhi që u bë i njohur gjatë protestave të shoqërisë civile kundër ndërtimit të parkut të lojrave pranë Liqenit Artificial. U bë i njohur për një foto ku portreti i tij ulërinte, për një kapje