Rezultate te kerkimit per termin: +Drejt

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.566Z

Shtrembër apo drejt?

Edmond Tupja Me gjithë përpjekjet e  dëshpëruara që po shpalos Shqipëria jonë e dashur për të ndërtuar shtetin e së drejtës, punët duken sikur vazhdojnë të ecin shtrembër në disa fusha apo sektorë të rëndësishëm  të jetës sonë si shtet e shoqëri. Sigurisht, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.096Z

Anulohen fluturimet drejt Stambollit por jo ato drejt Antalya

Fluturimi nga Aeroporti Ndërkombëtar i Rinasit drejt Stambollit, planifikuar per në orën 09.25, është anulluar, ndërsa drejt Antalya i planifikuar në orën 05.00 është kryer. Sipas burimeve zyrtare nga Aeroporti Ndërkombëtar i Rinasit, fluturimet nga Tirana drejt Stambollit janë anullua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.071Z

Midis drejt

Henri BERGSON 1. Zhvillimi i drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.146Z

Bankat drejt permbarimit

Në bazë të një studimi të hollësishëm të kryer ndaj shërbimit përmbarimor privat në vendin tonë, Minisria e Drejtësisë konkludon se volumi më i madh i cështjeve që trajtojnë përmbaruesit privatë ka t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.587Z

Drejt Perëndimit apo drejt perëndimit të demokracisë?

Nga Xhogu Ç.   Alternativa para votuesve më 23 qershor është: ose shkatërrimi përfundimtar i institucioneve demokratike dhe konsolidim i shtetit njëpartiak, ose shpëtimi i demokracisë! Paçka se nuk ka nevojë për shumë koment, le të japim disa fakte nga realiteti a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.826Z

Drejtësi e vonuar, drejtësi e mohuar

Në Shqipëri të gjithë bien dakord mbi domosdoshmërinë e realizimit të një reforme të plotë në arsim. Çdo qeveri është përpjekur të tregojë. Në rekomandimet e Komisionit Europian dhe progres-raportet periodike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.204Z

Drejt lirisë

Me një performancë  perfekte në gjininë teatrore të quajtur “One man show”, shfaqja me autor-aktor Erand Sojlin dhe regji nga Robert Budina ishte pjesëmarrëse në festivalin e dramës shqipe, në manifestimin kulturor “Flaka e janarit 2010” në Gjilan, ku u vlerë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama