Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtimi

Meta: total 1000 / total_found 8039 / time 0.004 / keyword[0] drejtimi / docs[0] 8039 / hits[0] 10003 /
Djegia e mandateve, Patozi: Dhuratë e Lulit për Edi Ramën!
  • 2019-04-10

Djegia e mandateve, Patozi: Dhuratë e Lulit për Edi Ramën!

Djegien e mandateve, ish-deputeti demokrat e cilësoi si një gjest të gabuar dhe se kjo ka shkuar në interes të Edi Ramës. Sipas tij, Partia Demokratike është në udhëkryq të rrezikshëm Pra djegia e mandateve , është më e rëndë se gjithë zullumet e Edi Ramës. Këtë dhuratë ia ka

Keni plane për fundjavë? Ja si parashikohet moti dhe temperaturat
  • 2019-04-06

Keni plane për fundjavë? Ja si parashikohet moti dhe temperaturat

Vranësira të shpeshta dhe reshje shiu të karakterit lokal do të paraqiten orët e para të ditës së shtunë, ku me karakter shtrëngatash do të jenë në zonat juglindore dhe ekstremi verior. Pasditja dhe orët e mbrëmjes do të dominohen nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpes

Pas 30 qershorit do kujdeset për beben, Rira sfidon Ramën: Kandidoj sërish!
  • 2019-04-02

Pas 30 qershorit do kujdeset për beben, Rira sfidon Ramën: Kandidoj sërish!

Ndalesën e sotme në Prrenjas për një aktivitet lidhur me rrjetëzimin e ujit të pijshëm për zonat rurale, kryeministri Edi Rama e shoqëroi me batuta thumbuese, të cilat ia kushtoi kryebashkiakes Miranda Rira. Për të ironizuar të besuarën e LSI, shefi i qeverisë u ndal te fakti që ajo

Vrasja e dy vëllezërve/ Hoxha: Të gjithë i dimë vrasësit, ja banesa ku janë fshehur
  • 2019-03-30

Vrasja e dy vëllezërve/ Hoxha: Të gjithë i dimë vrasësit, ja banesa ku janë fshehur

Vrasja e dy vëllezërve Bilali që tronditi sot Shkodrën, sipas gazetarit investigativ Artan Hoxha ka qenë e paralajmëruar dhe autorët njihen edhe nga zinxhiri drejtues i Policisë në Shkodër. Sipas Hoxhës këta të fundit duhet të dorëhiqen pasi nuk ka zbardhur asnjë nga vrasjet që ka n

No Pic available
  • 2019-03-27

Shkarkohen krerët e Doganave dhe Tatimeve, kush i zëvendëson (EMRAT)

Në mbledhjen e sotme të qeverisë janë bërë dy shkarkime të bujshme. Bëhet fjalë për largimin e drejtoreshës së Doganave dhe asaj të Tatimeve. Belinda Ikonomi është shkarkuar nga drejtimi i doganave, për tu bërë zëvendës ministre e Ekonomisë. Ndërkohë në vendin e saj është e

Gazetari i njohur: Veliaj është rivali i Ramës
  • 2019-03-26

Gazetari i njohur: Veliaj është rivali i Ramës

Të shtunën Veliaj shpalli zyrtarisht kandidaturën për një mandat të dytë në drejtimin e Bashkisë së Tiranës. Por në studion e Top Talk, botuesi Henri Çili shprehet se shpallja e kandidaturës nga ana e Veliajt është më tepër se thjesht një kandidaturë lokale. Sipas tij, kryebash

Dorëheqja e Metës, ish-aleati: Spo luan blofin! Ka nisur lojën e fortë për
  • 2019-03-21

Dorëheqja e Metës, ish-aleati: Spo luan blofin! Ka nisur lojën e fortë për

Kryetari i Demokracisë Sociale, Paskal Milo ka analizuar në detaje deklaratën e Presidentit ilir Meta, ku u shpreh i gatshëm të dorëhiqet nga detyra e Kreut të Shtetit për të zgjidhur krizën politike. Duke e cilësuar Metën, një politikan race, Milo theksoi se Presidenti nuk po luan blo