Rezultate te kerkimit per termin: +Drejton +Mbledhjen

Total: 1571
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.064Z

Berisha, drejton mbledhjen e Task-Forcës

Kryeministri Berisha drejtoi mbledhjen e Task Forcës për Reformën Rregullatore, e cila diskutoi gjerësisht ecurinë e kësaj reforme. Gjatë kësaj mbledhje u analizua puna e bërë për legalizimin e procedurave, duke theksuar domosdoshmërinë e lehtësimit të mëtejshëm të procedurave të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.112Z

Blair drejton mbledhjen e Qeverise

Tony Blair, për 10 vjet vjet Kryeministër i Britanisë së Madhe, ka mbërritur në Tiranë për të konkretizuar ndihmën e tij ndaj qeverisë së Kryeministrit Rama. Gjatë nje deklarate të përbashkët për medi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.543Z

Berisha drejton mbledhjen e grupit te PD-se

  Përfundon mbledhja e grupit parlamentar te PD-së ndërkohë që ka nisur mbledhja e grupit parlamentar te PS-së.   Mblidhet grupi parlamentar i Partisë Demokratike në ambientet e Kuvendit, e cila do të diskutojë për draftin e komis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.667Z

Kryeministri Berisha drejton mbledhjen e Task Force për Reformën Rregullatore

Kryeministri Berisha drejtoi pranë Këshillit të Ministrave mbledhjen e Task Force-s për Reformën Rregullatore, e cila u ndal në reformën e thellë në sistemin e Inspektoriateve në Shqipëri dhe prioritetin që kjo reformë ka për qeverinë shqiptare. Në këtë mbledhje u diskutua hollës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.911Z

Denar Biba drejton mbledhjen e pare ne KQZ miratohen tre projektvendime

Transmetuar me 04112016 - 1408 Tirane 4 nentor 2016 NOAal- Pak ore pasi mori besimin ne Parlament Denar Biba ka zhvilluar mbledhjen e pare si kryetar i Komisionit Qendror te Zgjedhjevebr br Ne mbledhjen e drejtuar diten e sotme nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.515Z

KLD zgjedh sot pasuesin e Spahiut, Topi drejton mbledhjen

TIRANE - Këshilli i Lartë i Drejtësisë nën drejtimin e kryetarit të saj, presidentit Bamir Topi, do të vendosë sot lidhur me zëvendësuesin e nënkryetarit të dorëhequr Kreshnik Spahiu, i cili dha dorëheqjen e parevokueshme 3 ditë më parë.Mbledhja e KLD-së ka nisur rreth orës 09:00,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.911Z

Denar Biba drejton mbledhjen e parë si kryetar i KQZ

Denar Biba është ulur në karrigen e kryetarit të KQZ dhe sot ishte mbledhja e parë që drejtohej prej tij. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, në mbledhjen e ditës së sotme shqyrtoi dhe miratoi projektvendimet Për miratimin e përmbajtjes së fletës së votimit, për kandidatët për kryetar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama