Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtori

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.732Z

Drejtori kërcënues

Drejtori i Korporatës Energjetike të Kosovës, Arben Gjuka, ka kërcënuar dhe fyer rëndë gazetarin e rubrikës së ekonomisë në Express, Arben Hysenin. Drejtori i KEK`ut, Arben Gjuka, ka kërcënuar dhe fyer gazetarin Hyseni në një festë të organizuar në Prishtinë nga KOSTI`i. Sipas ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.453Z

Korrupsioni, shkarkohet drejtori

Menjëherë pas denoncimit në "Fiks Fare" te rastit abuziv te marrjes se rryshfetit eshte pezulluar nga detyra drejtori i Përgjithshëm i Metrologjise, Lulzim Hoxha. Te enjten në mbremje "Fiks Fare" denoncoi kete rast te rende te korrupsionit ne strukturat e larta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.484Z

Ministri, drejtoresha dhe drejtori

Një dëshmi tronditëse për sistemin shëndetësor në Shqipëri u bë pak ditë më parë nga drejtoresha e Institutit të Sigurimeve të Shëndetit. Drejtoresha, pa tikun më të vogël të përgjegjësisë, tha se sistemi shëndetësor në vend merr nga shteti në një vit rreth 2-3% të GDP.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.280Z

Prezantohet drejtori i spitalit

 ELBASAN - Prezantohet drejtori i Qendrës Spitalore në Elbasan. Me urdhër të ministrit të Shëndetësisë Petrit Vasili, dje u bë zëvendësimi i drejtuesit të qendrës spitalore. Kështu, u largua nga detyra mjeku gjinekolog Arben Paralloi, i emëruar afro një vit e gjysmë më parë d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.085Z

Drejtori optimist

Drejtori i sapozgjedhur i Qendrës Kinematografike të Kosovës, Fatos Berisha, edhe pse thotë se ende ka frikë nga posti i ri, duket se i ka të qarta idetë, por edhe ndryshimet që duhet t’i bëjë për të mirën e këtij institucioni. Berisha është optimist se do ia dalë mbanë çdo s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.532Z

Investigimi, pezullohet drejtori i Metrologjisë

“Fiks Fare” kërkonte të kalibronte kontralitrin e dy depozitave me karburant. Pezullohet edhe metrologu Shkurti e shoferi Goga Drejtoria e Përgjithshme e Metrologjisë ka pezulluar dje nga detyra punonjësit Lulzim Hoxha, drejtor i Drejtorisë së Metrologjisë Ligjore, Valdet Shkurt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.686Z

Drejtori apo bordi?!

Fillimi i sezonit të ri sjell miratimin e anëtarëve të bordit artistik në Teatrin Kombëtar dhe Galerinë Kombëtare të Arteve. Drejtuesit e këtyre institucioneve, dje, për gazetën “standard” kanë bërë publikë emrat e anëtarëve të rinj të bordeve artistikë. Siç duket, drejtues

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama