Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtori

Meta: total 1000 / total_found 55287 / time 0.023 / keyword[0] drejtori / docs[0] 55287 / hits[0] 78925 /
Marta, ose një grua tradhtare
  • 2017-06-26

Marta, ose një grua tradhtare

Alda Bardhyli Historia flet për një grua që falë ose mbase jo vetëm vetes dhe sensit të saj kritik, lufton me modernitetin e vet. Emri i personazhit kryesor është Marta Benniche. Ajo është shkrimtare dhe shtëpiake. Si një cand, philos njëzetedyvjeçare, ajo takohet me tregtarin e ri flo

No Pic available
  • 2017-06-25

Të shtëna me armë jashtë një QV në Shëngjin, plagoset eksponenti i LSI

Gazetari i Ora News Elvis Hila raporton për një incident në Shëngjin. Informacionet e para te mberritura ne oren 10:40 flasin për të shtëna me armë jashtë një Qendra Votimi e cila është ngritur në shkollën e Shëngjinit. “Shikoj një gëzhojë arme dhe një person është dërgua

Exit Poll-i kombëtar: PS merr 45-49 % te votave, PD e dyta, LSI e treta
  • 2017-06-25

Exit Poll-i kombëtar: PS merr 45-49 % te votave, PD e dyta, LSI e treta

Ora News dhe IPR Marketing kanë publikur Exit Poll-in vetëm pak minuta pas përfundimit të procesit të votimit. Të dhënat janë për orën 20:00, pasi pas pak do të ketë një Exit Poll të dytë. Në rang kombëtar sipas Exit Poll-it të Ora News dhe IPR Marketing Partia Socialiste merr 45-4

No Pic available
  • 2017-06-25

Task Forca për zgjedhjet: Policia dështoi! Dyshime për dekonspirime

Task Forca për zgjedhjet e drejtuar nga zv/kryeministrja Ledina Mandija ka zhvilluar mbledhjen e radhës në orët e pasdites së sotme. Në deklaratën e shpërndarë thuhet se zyra e kryetarit të Task-Forcës  ka adresuar në Polici 20 raste të denoncuara nga subjekte elektorale dhe qyteta

No Pic available
  • 2017-06-24

Letra/ Kandidati i LSI ngre alarmin: Në Berat po blihen vota, Policia nuk ndërhyn

Nasip Naço, kandidati i LSI-së në Berat ngre alarmin dhe deklaron se në Berat po blihen vota. Shqetësimin e tij Nasip Naço ia ka bërë të ditur me anë të një letre të hapur ministrit të Brendshëm, Dritan Demiraj, Prokurorit të Përgjithshëm, Adriatik Llalla, Ambasadorit të SHBA-ve D

No Pic available
  • 2017-06-24

Nesër votohet, Task-Forca po monitoron të gjithë veprimet e policisë

Drejtori i Policisë së Shtetit deklaron se janë marrë të gjitha masat për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor. “Strukturat e policisë janë të pajisur me librin e xhepit për çdo nevojë. Task-Forca po monitoron të gjithë veprimet e policisë” tha Cako. Drejtori i Policisë nuk

Zgjedhjet, Çako: Po monitorohen të gjitha veprimet e policisë
  • 2017-06-24

Zgjedhjet, Çako: Po monitorohen të gjitha veprimet e policisë

Drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako deklaron se janë marrë të gjitha masat për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor. Strukturat e policisë janë të pajisur me librin e xhepit për çdo nevojë. Task-Forca po monitoron të gjithë veprimet e policisë tha Çako. Drejtori i Policisë nuk p