Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtoria

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.489Z

PD: Drejtoria e Doganave të Tiranës është bërë drejtoria e kunatave

TIRANE - Partia Demokratike akuzon kryeministrin Rama për emërimin e personave të afërt me ministrat e qeverisë së tij, në poste të rëndësishme të administratës së shtetit. Në një deklaratë për mediat, përfaqësuesja e PD-së Silvi Bardhi deklaroi se “Drejtoria e Doganave të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.649Z

Drejtoria e sportit fakte te reja abuzimesh

Shperfillja e urdherit te ministrit dhe heshtja e drejtorise se sporteve en MTKRS ne lidhje me trajtimin e sportisteve elitare ka qene rregjim i kahershem ne mekete institucion. Nje urdher i leshuar qe ne fund te vitit 2009 ka mbetur pezull dhe nuk ka gjetur asnje lloj kujdesi nga Drejtoria Perkates

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.112Z

Drejtoria e Kolaudimit, 1400 taksapagues me shume

Drejtoria e Kontrollit te Automjeteve ne Elbasan e ka rritur me 1400 numrin e taksapaguesve per vitin 2007. Drejtori i Drejtorise Rajonale te Kontrollit te Automjeteve ne Elbasan, Adi Madhi, u shpreh se gjate vitit 2006 numeroheshin 12 mije persona dhe subjekte qe derdhen detyrimet dhe u pajisen me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.997Z

Drejtoria e qarkullimit rrugor, shkelje rekord

Drejtoria e Përgjithshme e Qarkullimit Rrugor ka thyer rekordin e abuzimeve sipas Kontrollit të Lartë të Shtetit. Shifra e abuzimit në këtë dikaster kap vlerën e 430 milionë lekëve. Këto abuzime kanë ardhur si pasojë e lejimit të qarkullimit përkohësisht në Shqipëri të mjeteve me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.843Z

Amulli, Drejtoria e Turizmitmes Kumbaros dhe Gjermenit

Të tjera rreth shkrimit Drejtoria e Trashëgimisë nuk është ndarë nga Turizmi Çfarë po ndodh me Drejtorinë e Turizmit? TIRANË - “Duhet të marrë leje nga të dyja ministret për të dhënë intervistë”, është shprehur dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.563Z

Drejtoria Arsimore nëkonflikt me shkollën përnxënësit e përjashtuar

KORCE- Nisja e sezonit të maturës ka shkaktuar konflikt mes Drejtorisë Arsimore të Korcës me drejtuesit e shkollës së mesme në komunën Lozhan. Drejtoresha e shkollës Marjana Misha thotë se është pezulluar për shkak të një vendimi nga drejtoria rajonale arsimore e cila kërkon rikthim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.627Z

Drejtoria e burgjeve masa për ditën e votimeve

18/06/2005  Drejtoria e Përgjithëshme e Burgjeve po merr masat për t'u përgatitur për zgjedhjet e 3 korrikut. Bashkëpunimi me Komisionin Qendror të Zgjedhjeve dhe Drejtorisë së Burgjeve do t'u krijojë rreth 3500 të dënuarve në Shqipëri mundësinë që më 3 korrik të shfryt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama