Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtorin +Kundr +Krimit

Meta: total 18 / total_found 18 / time 0.001 / keyword[0] drejtorin / docs[0] 24360 / hits[0] 32455 / keyword[1] kundr / docs[1] 1740 / hits[1] 2831 / keyword[2] krimit / docs[2] 51834 / hits[2] 81259 /
No Pic available
  • 2014-02-28

Didi-Maxhuni: Intensifikim i bashkëpunimit policor Shqipëri-Kosovë

Drejtori i Prgjithshm i Policis s Shtetit, Artan Didi, zhvilloi sot nj takim me Drejtorin e Prgjithshm t Policis s Kosovs, Shpend Maxhuni dhe delegacionin e kryesuar prej tij. N qendër t këtij takimi ishte ecuria e deritanishme e bashkëpunimit mes policive t t dy vendeve, si dhe intensifikimi i m

No Pic available
  • 2010-09-01

Bllokohen subjektet të palicencuara, hetohen tre tatimorë

Elbasan Bizneset ushtronin aktivitetin n rrugn Librazhd-Qaf Than. Prej 10 vitesh nuk paguanin asnj detyrim tatimor Bllokohen 24 subjekte private t palicencuara, nisin hetimet pr tre tatimor. Burime nga Policia e Elbasanit bjn t ditur se agjentt e sektorit kundr krimit ekonomiko-financiar, n kuadr t

No Pic available
  • 2010-08-26

Mat, kryeplaku arrestohet për 75 rrënjë kanabis në fshat

Antidroga Gjergj Gjergji kishte deklaruar n korrik se n fshatin e tij nuk kishte bim t paligjshme Nj tjetr kryeplak fshati prfundon n prangat e policis pas gjetjes s bimve narkotike n territorin q administron. Ndalimi i radhs sht organizuar nga Komisariati i Policis t Rrethit t Matit dhe n prangat

No Pic available
  • 2010-08-24

Basha në Vlorë: Askush të mos guxojë të bllokojë rrugët

Ministri i Brendshm ka paralajmruar se do t merren masa edhe ndaj personave me pozita politike Bllokimi i rrugve do t trajtohet si akt terrorist. Frymzuesit dhe organizatort e protestave q ojn n paralizimin e rrugve kombtare do t ndiqen penalisht, pavarsisht pozits politike dhe shoqrore q mund t ken

No Pic available
  • 2010-08-20

Basha: Policia e bëri detyrën gjatë sezonit

Ministri i Brendshm n Durrs: Jan paksuar aksidentet. Fluksi u prballua mir Ndrsa do dit raportohen aksidente n rrugt e Shqipris me viktima dhe t gjymtuar, ministri i Brendshm, Lulzim Basha, deklaron se numri i aksidenteve ka rn ndjeshm krahasuar me nj vit m par. Gjat nj takimi pune n Durrs, ministri

No Pic available
  • 2010-08-17

Hakmarrja, ndërtohet identikiti për vrasësin e të riut nga Durrësi

Hetimet Policia thot se autori mund t jet rreth 30 vje, i shkurtr dhe i shndosh Pas ekzekutimit n mes t Durrsit t 19-vjearit Mario Curri, pr motive hakmarrjeje, policia e qytetit bregdetar ka prpiluar identikitin e autorit. Nga veprimet e para hetimore, kqyrja e vendit t ngjarjes, si dhe deklarimet

Durrës, vritet për hakmarrje një 19-vjeçar
  • 2010-08-13

Durrës, vritet për hakmarrje një 19-vjeçar

Mario Curri ekzekutohet me plumb n kok gjasht muaj pas babait, q njihej me nofkn Lan ita “Nrm s’kan shonce me m pa” (Normal, nuk kan shanse pr t m par). Kjo ka qen fraza e fundit e shkruar nga Mario Curri n profilin e tij n rrjetin social “Facebook”, si form reagimi nd