Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtoris +Arsimore +Durrs

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] drejtoris / docs[0] 21942 / hits[0] 29080 / keyword[1] arsimore / docs[1] 8621 / hits[1] 13967 / keyword[2] durrs / docs[2] 514 / hits[2] 805 /
No Pic available
  • 2010-05-22

Eagle Mobile, Vlora, stacioni i radhës i aksionit të madh të pastrimit!

M se 300 nxns t shkolls “Ali Demi” n Vlor i jan bashkuar aksionit t Eagle Mobile “Nj me natyrn”. T shoqruar nga drejtues t Eagle, Ministris s Arsimit dhe Ministris s Mjedisit, t rinjt kan ndrmarr nj aksion pastrimi n shtitoren kryesore t qytetit bregdetar

No Pic available
  • 2010-04-10

Mësues me probleme mendore, shfaqin shenja çekulibrimi në shkolla

Alarmi sht dhn nga Drejtoresha e Arsimit Rajonal n Durrs Ermira Bllani. Sipas saj, jan me dhjetra raste n shkollat 9-vjeare t ktij qarku, q msuesit shfaqin shenja paqendrueshmrie psikologjike, duke u kthyer n rrezik pr nxnsit. Sipas Bllanit faji kryesor bie mbi komisionet mjeko-ligjore q nuk tregojn