Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtorit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.740Z

Pranga ish-drejtorit te bankes

Pranga ish-drejtorit te bankes E merkure 27 Mars 2013 1818 Pranga ish-drejtorit te bankesKa vjedhur per dy vjet shuma te medha parash nga llogarite bankare te klienteve por me ne fund eshte zbuluar dhe arrestuar nga policia Behet fjale per ish-drejtorin e nje banke te nivelit te dyte ne T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.784Z

Alibeaj, firmos shkarkimin e drejtorit te Rrogozhines

Ministri i Drejtesise, Enkelejd Alibeaj firmosi dje shkarkimin nga detyra te drejtorit te burgut te Rrogozhines, Ylli Zdrava, pas skandalit te publikuar pak dite me pare ne emisionin "Fiks Fare" per afera korruptive. Shkarkimi i drejtorit, u be pasi nje grup kontrolli nga SHKB e burgjeve, verifikoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.375Z

Ryshfeti i pyjeve, pranga drejtorit

Pergjimet cojne ne qeli drejtorin e Sherbimit Pyjor te Mirdites per akuzen e korrupsionit dhe shperdorimit te detyres. Shkak eshte bere nje denoncim nga biznesmenet e zones, qe operojne ne lenden drusore. Agjentet arrestuan, pas disa ditesh hetimesh, mbremjen e djeshme Artan Mizen, 40 vjec, ndersa n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.465Z

Gjobë drejtorit të Bankës, pranga 27-vjeçarit

Autori i Lajmit: Ornela Manjani Kërcënon me jetë familjen e drejtorit të Bankës Arabe në këmbim të 85 mijë eurove, përfundon në qeli. Një 27-vjeçar nga Tirana ka nisur disa mesazhe kërcënuese në telefonin e bashkëshortes së drejtorit të bankës, ku në këmbim të jetës i kërkon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.695Z

Pukë, eksploziv makinës së drejtorit të spitalit

Një sasi eksplozivi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në qytetin e Pukës. Lënda shpërthyese ishte vendosur në makinën e drejtorit të spitalit të këtij qyteti, Enver Sulejmani. Në momentin e shpërthimit automjeti gjendej në një garazh, pranë bashkisë. Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.230Z

Ersekë, shpërthen makina e drejtorit të ujësjellësit

Makina e drejtorit të Ujësjellësit të Ersekës ka shpërthyer gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:30 të mëngjesit të sotëm jashtë ambienteve të një lokali, ku makina e Orest Malushit, drejtori i ujësjellësit në Ersekë ka qenë  e parkua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.073Z

Stopohet shkarkimi i drejtorit të QKUK-së?

Ministri i Shëndetësisë, Bujar Bukoshi, ka iniciuar procedurën për shkarkimin e drejtorit ekzekutiv të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), Ali Sadria, kanë thënë zyrtarë të kësaj ministrie. “Mund të ju konfirmoj se ministri i Shëndetësisë së Republikës së Kosovë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama