Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtorve

Meta: total 17 / total_found 17 / time 0.000 / keyword[0] drejtorve / docs[0] 17 / hits[0] 18 /
Arsimi zbardhet skema per emerimin e mesuesve
  • 2015-01-09

Arsimi zbardhet skema per emerimin e mesuesve

e Enjte 8 Janar 20150816 am p classwp-caption-textNora MalajSSSAbrASSPrezantohet sot skema qe do te aplikohet per emerimin e mesuesve te rinj ne arsimin parauniversitar Pas urdhrit te leshuar per largimin nga detyra te arsimtareve qe ishin jashte profilit dhe atyre pa arsimin pe

No Pic available
  • 2014-05-28

Didi me homologun austriak: Fuqizim të bashkëpunimit policor mes dy vendeve

Tiranë- Drejtori i Prgjithshm i Policis s Shtetit,Artan Didi, zhvilloi sot nj takim me Drejtorin e Prgjithshm t Siguris Publike t Austris, Konrad Kogler. N kt takim ishin t pranishm dhe drejtues t tjer t lart t Policis s Shtetit dhe t Policis Austriake. N qendr t takimit t zhvilluar ishte bashkpuni

No Pic available
  • 2014-03-05

Emërimet, kreu i SHISH-it sot në komisionin e sigurisë

Kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Visho Ajazi Lika, do të jetë sot në Komisionin parlamentar të sigurisë, ku krahas raportit vjetor do të dëgjohet nga ligjvënësit dhe mbi skandalin e publikuar në televizionin e Ora Neës, në lidhje me emërimet dhe shkarkimet në kupolën e SHISH,

No Pic available
  • 2013-12-06

Konkursi për DAR në Tiranë, Rama: Vullnet për depolitizimin e arsimit

TIRANË- Konkursi i Ministrisë së Arsimit për të zgjedhur Drejtorin e Drejtorisë Arsimore Rajonale do të mbyllet sot me Tiranën. I pranishëm në konkurs ishte edhe kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Arsimit Lindita Nikolla. Gjatë fjalës s&

No Pic available
  • 2013-12-06

Zhgjidhet kreu i DAR për Tiranën, Rama: Vullnet për depolitizimin e arsimit

TIRANË- Konkursi i Ministrisë së Arsimit për të zgjedhur Drejtorin e Drejtorisë Arsimore Rajonale do të mbyllet sot me Tiranën. I pranishëm në konkurs ishte edhe kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Arsimit Lindita Nikolla. Kandidatët për këtë garë kanë bërë prezantimet e tyre. Pa

Vrasja e Nazimes!
  • 2012-09-11

Vrasja e Nazimes!

Un vajtoj pr turpin ton, jo pr nderin e Nazimes Nga Hamdi Jupe Nazimeja shte nj adoleshente, vetm 18 vjec, ndrsa ne gazetart, m i riu 22 dhe m i vjetri mbi shtatdhjet vjec. Por ne iu sulm asaj si nj lukuni cakenjsh, kush e kush t shqyente ndonj cop nga trupi dhe shpirti i saj i vrar

No Pic available
  • 2010-08-31

Gjuha greke, kërkohet rikonceptim i përmbajtjes së njohurive

MEGA, partia e minoritetit grek: Mungesa e teksteve n gjuhn greke sht neglizhenc e shtetit MEGA, partia m e re e minoritetit etnik grek, kapublik shqetsimin e nxnsve dhe prindrve pr mungesn e teksteve shkollore n gjuhn greke. Ky ka qen qllimi i takimit t realizuar n Sarand, ku pjesmarrs ishin autor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama