Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtuesi

Meta: total 1000 / total_found 19574 / time 0.009 / keyword[0] drejtuesi / docs[0] 19574 / hits[0] 23846 /
No Pic available
  • 2017-06-27

Kokëdhima: Raporti i OSBE-së do të harrohet shpejt! Duhet reformë zgjedhore

Drejtuesi i partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima, në një reagim në Facebook, pas publikimit të raportit të monitorimit të OSBE/ODIHR-it, u shpreh se nuk kishte asnjë iluzion që Rilindja dhe PD-ja do të bënin zgjedhje me standarde, ndaj edhe kjo ishte arsyeja kryesore që nuk u fut në zgjed

Çmendet shoferi, përplas me mjet motorin, këput pemën, rrëzon tabelën
  • 2017-06-25

Çmendet shoferi, përplas me mjet motorin, këput pemën, rrëzon tabelën

Drejtuesi i një motori mbeti i plagosur pasditen e sotme në kryeqytet teksa u përplas nga një automjet. Gazetarja Jonida Tashi raporton se ngjarja ka ndodhur në hyrje të bashkisë së Kamzës. Një automjet tij Benz i cili mësohet se ka qenë me shpejtësi shumë të lartë, rreth 300 km në

No Pic available
  • 2017-06-24

Qafë Thanë, shkrumbohet kamioni me shalqinj

Një kamion i ngarkuar me shalqi ka marrë flakë mëngjesin e sotëm në Qafë Thanë. Sipas policisë, zjarri që ka nisur fillimisht në pjesën e pasme të kabinës ka përfshirë më pas të gjithë pjesën e pasme të kamionit, njofton Tvsot7,  duke dëmtuar të gjithë shalqirin e ngarkuar d

No Pic available
  • 2017-06-23

Shkodër, Bushati bisedon me tregtarët për lehtësitë ndaj biznesit

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Shkodrës, Ditmir Bushati dhe kandidatja Senida Mesi janë takuar me banorë dhe tregtarë të vegjël ndërsa u kanë shkuar pranë vendeve të tyre të punës apo edhe në rrugë në dy zona tregtare të qytetit. Në bashkëbisedimin me ta, Bus

No Pic available
  • 2017-06-23

Përplasen dy makina, humb jetën një nga shoferët, tjetri plagoset rëndë

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur në një aksident automobilistik në aksin rrugor Shkodër-Koplik. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme, ku dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën. Si pasojë ka mbetur viktimë një prej drejtuesve, shtetasi me iniciale B.H, nd

Përplasen dy makina në Shkodër, një i vdekur dhe një në gjendje të rëndë
  • 2017-06-23

Përplasen dy makina në Shkodër, një i vdekur dhe një në gjendje të rëndë

Aksident me pasojë një person të vdekur dhe një tjetër të plagosur është regjistruar pasditen e sotme në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në rrugën Shkodër-Koplik në vendin e quajtur Ura Rrjollit, Malësi e Madhe. Në aksident janë përfshirë dy automjete, ku makina tip

No Pic available
  • 2017-06-22

Bushati: Na mundësoni ta bëjmë Shkodrën

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Shkodrës, Ditmir Bushati takoi banorë të zonës informale pranë stacionit të trenit në Shkodër, me të cilët bëri një përmbledhje të arsyeve përse shkodranët duhet të votojnë socialistët. Ditmir Bushati: Magjia e votës është a