Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtuesit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.907Z

Drejtuesit e fabrikes fajesojne maqedonasit

Drejtuesit e firmes libaneze qe ka marre me koncesion Fabriken e Cimentos ne Fushe-Kruje, nuk kane pranuar pas ngjarjes se djeshme te prononcohen per mediat. Ata jane thirru dje per te deshmuar nga oficere te policise gjyqesore, qe po, hetojne per ngjarjen. Burime nga grupi hetimor bejne te ditur se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.138Z

Të kuqtë, drejtuesit pezullojnë Devollin

Pas zënkës me lojtarin tjetër të të kuqve, Julian Malon në pushimin e ndeshjes ndaj Besëlidhjes, drejtuesit e skuadrës kanë vendosur pezullim pa afat për mesfushorin Përpara zhvillimit të seancës stërvitore për Partizanin, drejtuesit kryen një mbledhje me skuadrën, ku u bë i ditur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.373Z

Drejtuesit e Dajtit kundër beratasve

Drejtuesit dhe lojtarët e Dajtit kanë hedhur poshtë të gjitha aludimet që janë bërë nga kryebashkiaku i Beratit, i cili pak ditë më parë akuzoi policinë për dhunën në stadiumin e këtij qyteti. Kamzalinjtë kanë bërë të qartë se dhuna në stadiumin e qytetit të Beratit ka fillua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.231Z

PS drejtuesit vendore mbeshtesin Tavon

Drejtuesit e njesive vendore te Partise Socialiste ne qarkun e Gjirokastres kane mbeshtetur vendimin e deputetit Vangjel Tavo per te braktisur partine. Sipas tyre Tavo eshte larguar per nje sere ceshtjesh te brendshme te cilat lidershipi i Partise Socialiste duhet ti zgjidhe. Mbeshtesim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.011Z

Drejtuesit e furgonëve paralajmërojne përshkallëzim proteste

11/03/2005  BERAT - Grevat në fushën e transportit kanë përfshirë dje edhe pronarët dhe drejtuesit e 65 mikrobusëve taksi të transportit udhëtar, të cilët dje kanë protestuar para bashkisë së qytetit dhe prefekturës për ligjin që ndalon marrjen e pasagjerëve në kthim. Kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.259Z

Universiteti Mjekesor drejtuesit me zgjedhje

Me kete votim mazhoranca terhiqet nga thelbi i projektligjit per arsimin e larte duke shfuqizuar nenin qe emeronte drejtuesit e Universitetit Mjekesor Ata do perzgjidhen mes procesit te konkurrimit Edhe pse ishte nje projektligj i perkohshem deri ne miratimin e ligjit te ri per Arsimin e Larte ai ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.880Z

Tirane drejtuesit e taksive ne proteste

Drejtuesit e furgonave-taksi të liçençuar nga bashkia e Kamzës, protestuan të hënën në Tiranë kundër penalizimeve që po u bën policia bashkiake e kryeqytetit. Ata thonë se në kundërshtim me liçencën e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama