Rezultate te kerkimit per termin: +Drejtuesja

Meta: total 1000 / total_found 1654 / time 0.001 / keyword[0] drejtuesja / docs[0] 1654 / hits[0] 1815 /
No Pic available
  • 2017-06-24

Paditet Ujësjellës Kanalizime, punësoi 18 persona gjatë fushatës

Drejtuesja e taksforcës dhe njëherazi zv kryeministrja Ledina Mandia ka kallëzuar në Prokurorinë e Përgjithshme Shoqërinë Ujësjellës Kanalizime për punimet para zgjedhjeve. Sipas zv kryeministres, kjo shoqëri ka punësuar 18 persona pas datës 26 maj 2017 në shkelje të kodit elektoral.

No Pic available
  • 2017-06-22

Sanitarja e spitalit tregon si u inefektua me tuberkuloz gjatë punës

Plot 15 vjet duke punuar në spitalin rajonal të Durrësit, vitet e fundit duke iu përkushtuar pacientëve me tuberkuloz,  pa e ditur se një ditë do të preket edhe ajo nga kjo sëmundje infektive.   Pacientja F.S, 45 vjeç është e shtruar  në spitalin universitar Shefqet Ndoqi

No Pic available
  • 2017-06-22

Sanitarja e spitalit tregon si u infektua me tuberkuloz gjatë punës

Plot 15 vjet duke punuar në spitalin rajonal të Durrësit, vitet e fundit duke iu përkushtuar pacientëve me tuberkuloz,  pa e ditur se një ditë do të preket edhe ajo nga kjo sëmundje infektive.   Pacientja F.S, 45 vjeç është e shtruar  në spitalin universitar Shefqet Ndoqi

Përmbyset makina te mbikalimi i Kamzës, plagosen dy vajza
  • 2017-06-14

Përmbyset makina te mbikalimi i Kamzës, plagosen dy vajza

Dy vajza përfunduan në spital, pasi makina që drejtohej nga njëra prej tyre u përplas tek mbikalimi i Kamzës, në periferi të Tiranës me një automjet tjetër. Nga përplasja, mjeti me të cilin udhëtonin dy vajzat u përmbys në rrugë. Rreth orës 08:33, në autostradën Durrës Tiranë,

LSI denoncon: Horrat e PS-se dhunuan anëtarin e LRI-së
  • 2017-06-14

LSI denoncon: Horrat e PS-se dhunuan anëtarin e LRI-së

 Lëvizja Socialiste për Integrim denoncoi sot atë që e quan dhunim të një prej aktivistëve të saj nga ana e një mbështetësi të partisë Socialiste. Dy persona që punonin në parcelat e tyre u konfliktuan për votën e 25 qershorit dhe Orges Grëmi, anëtar i LRI është qëlluar me

No Pic available
  • 2017-05-27

Mjeti përplas për vdekje të miturin në autostradën Rrogozhinë- Kavajë

Një i mitur humbi jetën në orët e vona të pasdites së sotme teksa u përplas nga një automjet. Aksidenti u regjistrua rreth orës 19:20, në autostradën Rrogozhinë-Kavajë. Policia bën me dije se drejtuesja e automjetit tip “Skoda”, shtetësja Erila.V ka aksidentuar shtetasin e

Rrogozhinë-Kavajë, drejtuesja e mjetit përplas për vdekje një të mitur
  • 2017-05-27

Rrogozhinë-Kavajë, drejtuesja e mjetit përplas për vdekje një të mitur

Një i mitur ka humbur jetën në një aksident rrugor të shënuar pasditen e sotme në aksin Rrogozhinë- Kavajë. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se automjeti i drejtuar nga shtetasja Erila V. Ka përplasur për vdekje 16 vjeçarin H.D., teksa kalonte rrugën. Policia në vendngjarje ka