Rezultate te kerkimit per termin: +Dren +Abazi

Total: 80
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.380Z

Rikthehet Dren Abazi (Video)

Dren Abazi është pa dyshim një nga këngëtaret më unik të skenes muzikore shqiptare. Abazi, ndër vite ka treguar se është artist i mirëfillt dhe se nuk bën muzikë e këngë vetëm pse duhet për të qenë akt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.336Z

Këngëtari Dren Abazi merr shtetësinë shqiptare

Shtatë shtetas nga Kosova kanë përfituar shtetësinë shqiptare. Mes tyre është edhe emri i një këngëtari të njohur në Shqipëri, si Dren Abazi. Ky i fundit u bë i njohur si pjesë e grupit Zig Zak Orchestra dhe nga bashkëpunimet me shumë këngëtare nga Shqipëria, si Anjeza Shahini, L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.954Z

Dren Abazi në Hollywood

Kompania gjigande e prodhimit të filmave, "20th Century Fox" ka blerë të drejtat e shfrytëzimit të këngës “Natën”, të Dren Abazit si kolonë zanore për filmin e ri “Let’s Be Cops”. Kjo këngë &eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.993Z

A është fejuar Dren Abazi?

Këngëtari kosovarë Dren Abazi konsiderohet si një nga meshkujt më të pashëm të skenes sonë muzikore. Epiteti i ‘’seks simbolit’’ është meritë e adhurimit që kanë vajzat ndaj tij. E, ndërkohë q&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.335Z

Dren Abazi me dy femra në...

Dren Abazi nuk është se po sjellë këngë të reja, mirëpo kjo nuk do të thotë që publiku nuk interesohet për të. Prej vitesh jeta private e Dren Abazit përbën lajm. Është, nuk është në lidhje? Dreni asnj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.595Z

Dren Abazi për jetë nate me Edi Ramën

TIRANE- Bregdeti i Jugut i ka bërë bashkë... Më saktë një nga diskotekat që ndodhen atje. Kantautori Dren Abazi dhe kryeministri i zgjedhur i Shqipërisë, Edi Rama nuk i kanë shpëtuar tundimit për të bërë një foto s&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.218Z

Dren Abazi dhe Olta Gixhari të dashuruar?

TIRANE- Dyshohet se janë çifti më i ri i show biz-it. Dren Abazi dhe Olta Gixhari janë parë së bashku në një nga klubet më me emër në zonën e ish-bllokut. Pasi kanë konsumuar alkool deri në orët e para të mën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama