Rezultate te kerkimit per termin: +Drini +Company

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] drini / docs[0] 1333 / hits[0] 2033 / keyword[1] company / docs[1] 934 / hits[1] 1464 /
Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Bashkohet autostrada e Kosovës me atë të Shqipërisë
  • 2012-06-25

Bashkohet autostrada e Kosovës me atë të Shqipërisë

Ura e vogël vetëm  6 metra e gjerë  dhe  jo më shumë se 10 metra e gjatë,  jo rrallë vështirësonte qarkullimin normal të mjeteve dhe udhëtarëve që lëviznin në të dy anët e kufirit.  Kjo ka bërë që  bërë udhëtarët  e  të dy vendeve ta s

Të gjitha punët që ofrohen nga kompanitë
  • 2008-12-07

Të gjitha punët që ofrohen nga kompanitë

14/05/2005  Panairi i Punës Përshkrimi i vendit të punës dhe i eksperiencave që duhet të kenë konkurrentët Panairi i Punës do të presë të martën rreth 350 konkurrentë, të cilët do të luftojnë për 90 vende pune. Kompanitë kanë bërë publike përshkrimin e vendeve të