Rezultate te kerkimit per termin: +Drini

Total: 1324
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.327Z

Snoop Drini Junior

Të gjithë e dimë se si adhurues të ndryshëm nga jashtë bëjnë pas këngëtarëve me renome botore. Disa fansa kalojnë me mijëra kilometra vetëm që të marrin një nënshkrim nga këngëtari apo aktori që adhurojnë. Ka raste që nuk i marrin fare, por prapë insistojnë deri sa t’ia ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.400Z

Skender Drini ska lidhje me vdekjen fizike

e Merkure 17 Dhjetor 20141344 pm MOIKOM ZEQObrbr    Mbylli syte pergjithmone Skender Drini U mbyll saga e jetes se nje njeriu te vecante qe ishte nje shkrimtar i shkelqyer Jeta fizike e tij mori fund ne menyre te dhimbshme Prej shume ditesh i shtruar ne spitalin e kardi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.378Z

Vdiq shkrimtari Skënder Drini

Shkrimtari i njohur Skënder Drini është ndarë nga jeta të martën në moshën 79 vjeçare, duke lënë pas vetes një karrierë të gjatë në mësimdhënie, letërsi, televizion dhe politikë. Ai u lind në Voskopojë të Korçës në vitin 1935, studimet i kreu në Universitetin e Tiranës d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.229Z

Drini Çaushi, gjahtari i yjeve

Arben Shemili Janë me miliarda adhuruesit e futbollit anembanë globit, por vetëm pak prej tyre mund të krahasohen me Drini Caushin, "gjahtari" nuk lë asnjë yll të topit t'i shpëtojë grackës së tij. Mbi 120 fanella të skuadrave të ndryshme dhe, mbi të gjitha, fotografi përkrah cdo emr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.405Z

Drini Zeqo rikthehet në Tv Klan?

Transmetuar më 17.04.2015 - 20:04 Edhe pse këto ditë ai ka përjetuar një nga momentet më të vështira, atë të humbjes së babait, Drini Zeqo nuk i ka thënë dot “Jo” ftesave televizive. Ai është parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.391Z

Percillet ne banesen e fundit Skender Drini

Transmetuar me 17122014 - 2017 Shkrimtari i mirenjohur Skender Drini eshte percjelle sot per ne banesen e fundit pasi u nda dje nga jeta ne moshen 79-vjecarebr br Oret e fundit Drini ishte shtruar ne Repartin e Reanimacionit ne Qendren Spitalore Universit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.343Z

Nje femer enigmatike ne krah te Drini Zeqos

Kohet e fundit, Drini Zeqon nuk kemi pasur shume mundesi te gjejme ne Tirane, per shkak te angazhimeve te tij si drejtues i Maratones se Kenges Popullore. Por, sapo kthehet ne kryeqytet, natyrisht pasi ka marre edhe rreze ne bregdetin shqiptar, folesi i lajmeve behet subjekt i paparazzit tone. Megji

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama