Rezultate te kerkimit per termin: +Dritn

Meta: total 92 / total_found 92 / time 0.000 / keyword[0] dritn / docs[0] 92 / hits[0] 101 /
Letra e Bodes, ja si e favorizoi qeveria Berisha CEZ-in (FAKSIMILE)
  • 2014-08-06

Letra e Bodes, ja si e favorizoi qeveria Berisha CEZ-in (FAKSIMILE)

N nj koh kur Partia Demokratike vazhdon t akuzoj qeverin Rama pr marrveshjen e pajtimit t arritur pr CEZ-in, dalin n drit dokumente q provojn favorizimin q qeveria Berisha u bri çekve. Kjo letr e firmosur nga ish-Ministri i Financave Ridvan Bode mban datn 5 prill 2012 dhe i drejtohet Kryetarit t

No Pic available
  • 2011-12-22

Fevziu: Nano president, Bamir Topin nuk e kam vlerësuar kurrë

TIRANE-Drejtuesi i emisionit "Opinion", gazetari Blendi Fevziu rrëfen në një intervistë për "Tonight" të Ilva Tares kujtimet e dhjetorit '90 dhe raportin e tij me politikën. Fevziu thotë se do të ishte dakord me Fatos Nanon president dhe shton se kreun ak

No Pic available
  • 2011-11-02

Ekspertët: “Meta-Prifit”, jo video origjinale

01/11/2011  Tik-taku tregon deformime anormale. Në Lap-Top u gjend programi për ndërhyrje Në minutën e 11:25 konstatohet një tik-tak tepër pa harmoni, ka mbivendosje e ndërhyrje Reagimi i Dritan Priftit Njeriu që regjistroi përgjimin e ish-ministrit të Ekonomisë, Ilir Meta, ka

No Pic available
  • 2011-08-31

Këmbanat e Greqisë bien për Tiranën

Nga Artan Mullaj   Shqetsimi i grekrve sillet si nj ngjll i trembur n teritorin helen, dhe sot, frika pr t ardhmen sht parafjala e jets s tyre. Trashgimtart e shklqimeve antike t qytetrimit, e kan haruar luksin e  krenaris  superiore t origjins, pr shkak t krizs s thell n vendin e tyre. Kjo k

No Pic available
  • 2011-04-20

Çifti në garë

Nga Artan Mullaj Krert e LSI- s shprthejn optimizmin në tribuna dhe ekrane bashkë me ndjeksit e tyre n fushatn e zgjedhjeve vendore dhe mir bjn. Pr m shum q as ata, as vet kreu i tyre, nuk e dinë dhe nuk mund ta dinë se çdo të ndodhë me forcën politike q prfaqsojn dhe me koalicionin n pusht

No Pic available
  • 2010-09-01

Kukës, miratohet projekti për hidrocentralin e ri

Energjia Projekti kap nj vler investimi prej 12 milion eurosh Kshilli i Rregullimit t Territorit n Qarkun e Kuksit, i ka dhn dritn jeshile projektit pr ndrtimin e nj hidrocentrali t ri n zonn e Lums. “Hidrocentrali do t prodhoj 38 milion euro energji dhe pr ndrtimin e tij do t investohen 12.8

Tirana dorëzon në Bruksel raportin për vizat
  • 2010-08-31

Tirana dorëzon në Bruksel raportin për vizat

Dokumenti thekson angazhimet pr t parandaluar nj “eksod” masiv t qytetarve Tirana zyrtare ka dorzuar dje n Bruksel raportin e grupit negociator shqiptar pr zbatimin e t gjitha kushteve pr liberalizimin e vizave. Si msohet, ky dokument prfshin periudhn e bisedimeve pr kushtet shtes q u zh