Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Berisha

Total: 3126
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.470Z

Pergjigje dashurise Berisha Dritan ela fitoi perjetesine

Promovohet libri Pergjigje dashurise ne kujtim te perkthyesit Dritan ela Dritani meritonte te jetonte shume me gjate meritonte te krijonte me shume por aq sa la fitoi perjetesine... Nje ndjesi qe Kryeministri Sali Berisha e ktheu ne nje vleresim per talentin Dritan Cela qe iku n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.067Z

Dritan Berisha heq foton me kryeministrin ne Facebook

Te tjera rreth shkrimit FOTO Si u hoq nga policia e u be diplomat Pas lajmit te dhene nga shqiptarja.com rreth fenomenit te favorizimeve ne administraten me te larte shteterore dhe pikerisht rasti i nipit te kryeministrit Sali Berisha Dritan Berisha ky i fundit heq te gjitha fotot e publ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.421Z

Grup gazetarësh: Berisha poshtëroi vdekjen e Dritan Hoxhës

    Dhjetra gazetarë kanë bërë sot një deklaratë pas reagimit te Partise Demokratike lidhur me aksidentin qe i mori jeten presidentit te Top Medias Dritan Hoixha.  Në një konferencë për shtyp të dhënë dje për mediat zëdhënësi i PD-së Gerti Bogdani ka deklaruar se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.573Z

Berisha vlereson punen e ministrit Dritan Prifti

Ndersa ka pranuar propozimet e bera nga LSI-ja per ndryshime ne kabinetin qeveritar Berisha ka vleresuar punen e ministrit Dritan Prifti ne krye te Ministrise se Ekonomise. Une kam pasur bashkepunim te shkelqyer me secilin nga ministrat e LSI-se. Kjo eshte e verteta dhe kam vleresimin me pozitiv pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.452Z

INATI I FUNDIT I BURRACAKUT BERISHA ME DRITAN HOXHEN

Kryeministri Sali Berisha u mjaftua me një deklaratë për viktimat e ditës së premte, një prej të cilëve Presidenti i kompanisë "Top Media", Dritan Hoxha. Deri këtu, parë nën sloganin "politikisht korrekt" ai duhej të ndihej i qetë me veprimin e tij dhe të paktën jo hipokrit. Dhe ne t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.032Z

Dritan Prifti në Opinion: Vota ime në Kuvend për qeverinë Berisha

Kandidati i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Dritan Prifti, i cili tashmë e ka siguruar mandatin e deputetit në Qarkun e Fierit, deklaroi në emisionin “Opinion” se mandatin e tij ai do ta japë për qeverinë Berisha.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.898Z

Dritan Prifti: Berisha ka blerë Ramën, jo opozitën

Nënkryetari i LSI-së, deputeti Dritan Prifti, ka akuzuar dje Kryeministrin Sali Berisha për premtime të pambajtura. Ai ka bërë një kritikë të përgjithshme ndaj qeverisë, por është kapur dhe në disa aspekte të saj, si heshtja ndaj grevës së minatorëve dhe problemet me ujin dhe drita

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama