Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Dajtin

Meta: total 634 / total_found 634 / time 0.001 / keyword[0] dritan / docs[0] 17606 / hits[0] 33821 / keyword[1] dajtin / docs[1] 994 / hits[1] 1619 /
No Pic available
  • 2017-03-10

Loja prokuror-avokat dështon seancat për Frrokun, Dajtin e Shullazin

Zhvillimi brenda orarit apo brenda një afati të përcaktuar i procesve gjyqësore ne gjykatat shqiptare është bërë pothuajse një mision i pamundur. Nga një vëzhgim i bërë nga Ora News gjatë kësaj të premteje në Gjykatën Penale të Tiranës dhe atë të krimeve të renda, vihet re se

Tango e Dajtit, Gjykata e Krimeve të Rënda nuk ka më gjyqtarë
  • 2017-01-07

Tango e Dajtit, Gjykata e Krimeve të Rënda nuk ka më gjyqtarë

I pandehuri Dritan Dajti duket se e ka kapur mat drejtësinë, e cila që prej vitit 2009 nuk ia ka dalë ende mbanë të shprehet me një vendim të formës së prerë për të. Me katër burgime të përjetshme për vrasjen e 4 efektivëve të policisë, Gjykata e Lartë ktheu dosjen për rigjykim

No Pic available
  • 2016-10-06

Kërcënimi i Llallës, Berisha: Rama i çoi mesazh me Shullazin, Baren ose Dajtin

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryeministrin Edi Rama si porositës të kërcënimit të Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Duke folur nga foltorja e Kuvendit, Berisha tha se Kryeministri në përpjekje për të shpëtuar nga aferat e tij kërcënoi Llallën me kryebanditë. Berish

No Pic available
  • 2016-10-06

Berisha zbulon se kush e kërcënoi Llallën dhe ironizon Ramën: Mos u zëdhënës i ambasadorit

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi Edi Ramën se fshihet pas kërcënimit të Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla.  Kjo është reforma e tij si të shpëtojë  Surrelin, pallatin në pajë, aferën e  ÇEZ, lidhjet me krimin,si të shpëtojë nga prokurorët. I çon mesazhe me Shull

No Pic available
  • 2016-10-06

Berisha: Rama kërcënoi Llallën me Shullazin, Baren ose Dajtin

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryeministrin Edi Rama si porositës të kërcënimit të Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla. Duke folur nga foltorja e Kuvendit, Berisha tha se Kryeministri në përpjekje për të shpëtuar nga aferat e tij kërcënoi Llallën me kryebanditë. Berish

No Pic available
  • 2016-10-06

Rama: Tërhoqe Bashën nga veshi. Berisha: Mos u bëj zëdhënës i Lu-së

Debate në Kuvend mes opozitës dhe kryeministrit Edi Rama lidhur me vettingun dhe ligjet e paketës së ndryshimeve kushtetuese për reformën në drejtësi. Rama akuzon PD se me dërgimin në gjykatë Kushtetuese të Vettingut po kërkon të pengojë reformën në drejtësi me çdo kusht. Sipas

No Pic available
  • 2016-10-01

Artan Hoxha i përgjigjet Brahos: Nuk trembem nga mesazhet e tua, jemi nga e njëjta zonë malore

Gazetari Artan Hoxha i është përgjigjur ditën e sotme intervistës së kreut të Komisionit të Sigurisë, Spartak Braho te Gazeta Shqiptare, i cili e cilësoi gazetarin si mashtrues për deklaratat se ai ka takuar në burg Kastriot Ismailajn dhe Dritan Dajtin. I ftuar në rubrikën Opinion në