Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Hate

Total: 100
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.929Z

Tiranë, arrestohet i kërkuari Dritan Hate

Tiranë – Ditën e sotme forcat speciale RENEA kanë bërë të mundur arrestimin e shtetasit Dritan Hate. Arrestimi është kryer në orët e mbrëmjes gjatë një aksioni të forcave RENEA.Dritan Hate i dënuar në mungesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.527Z

Arrestimi Dritan Hate tentoi te qellonte policet

TRIANE- Dritan Hate 37 vjec anetar i grupit Hakmarrja per Drejtesi ka tentuar te sulmoje efektivet e policise per ti qelluar gjate kohes qe keta te fundit ishin duke kryer operacionin per kapjen e tij. Dritani ishte se bashku me dy miqte e tij ne nje lokal duke pire kafe ne zonen e Medresese. Te tre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.941Z

Arrestohet në Tiranë Dritan Hate, i akuzuar si anëtar i Hakmarrjes për Drejtësi

Share Policia e Tiranës ka arrestuar gjatë orëve të vona të mbremjes së të enjtes Dritan Haten, i akuzuar si anëtar i bandës “Hakmarrja për Drejtësi”. Dritan Hate , 36 vjeç, nga fshati Mazrek i rrethit Korçë, u arrestua tek Medreseja në kryeqytet, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.930Z

Arrestohet Dritan Hate, anëtar i bandës ‘Hakmarrje për Drejtësi’

Tiranë – Ditën e sotme forcat speciale RENEA kanë bërë të mundur arrestimin e shtetasit Dritan Hate. Arrestimi është kryer në orët e mbrëmjes gjatë një aksioni të forcave RENEA.Dritan Hate i dënuar në mungesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.112Z

Arrest me burg për Dritan Hate, anëtar i ‘Hakmarrje për Drejtësi’

TIRANE-Gjykata e Tiranës vendosi masën e arrestit me burg ndaj Dritan Hate, anëtar i bandës, ‘Hakmarrje për Drejtësi”. Hate, i njohur dhe si shok i një prej emrave të njohur të krimit, si Emiljano Shullazi, ishte dënuar me 23 vite burg n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.109Z

Gjykata, arrest me burg për Dritan Haten

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën arrest me burg për Dritan Haten, anëtari i bandës, Hakmarrje për Drejtësi, i cili u arrestua 3 ditë më parë. Hate u arrestua gjatë mbrëmjes së 20 janarit në kryeqytet, në shoqërinë e Gentjan Kacit dhe Ermal Mustafarajt. Dritan Hate njihet si një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.123Z

Gjykata e Tiranes le ne burg Dritan Haten

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Dritan Haten, i arrestuar mbrëmjen e së enjtes. Gjykata i ka komunikuar Hates masën e sigurisë, pasi 36-vjeçari është dënuar në mungese nga Gjykata e Krimeve të Renda me 23 vite burg. Në m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama