Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Hila

Meta: total 588 / total_found 588 / time 0.001 / keyword[0] dritan / docs[0] 17606 / hits[0] 33821 / keyword[1] hila / docs[1] 2282 / hits[1] 4368 /
Exit Poll-i kombëtar: PS merr 45-49 % te votave, PD e dyta, LSI e treta
  • 2017-06-25

Exit Poll-i kombëtar: PS merr 45-49 % te votave, PD e dyta, LSI e treta

Ora News dhe IPR Marketing kanë publikur Exit Poll-in vetëm pak minuta pas përfundimit të procesit të votimit. Të dhënat janë për orën 20:00, pasi pas pak do të ketë një Exit Poll të dytë. Në rang kombëtar sipas Exit Poll-it të Ora News dhe IPR Marketing Partia Socialiste merr 45-4

No Pic available
  • 2017-06-22

Basha denoncon qarkun ku dy kandidatë të PS-së i ka diktuar krimi

Kryetari i PD-se Lulzim Basha ishte sot i ftuar në studion e emisionit Arena nga Dritan Hila në Ora News  Pjese nga intervista Hila: Republikën e re, anën kushtetuese Basha: Në Republikën e vjetër kemi ndryshimet kushtetuese të 2008-s që unë nuk kam qenë shumë dakord. Na tregoi edhe

No Pic available
  • 2017-06-22

Basha i përgjigjet Veliajt për sahatin e Tiranës dhe thotë: Pazari i ri projekti im

Kryeministri Edi Rama por dhe kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj akuzojnë Lulzim Bashën se nuk ka bërë asgjë në 4 vitet që ai kishte drejtimin e bashkisë së Tiranës.  Gjatë gjithë fushatës elektorale për zgjedhjet parlamentare, Kryeministri duke kërkuar votat për PS

No Pic available
  • 2017-06-22

Ilir Meta për numrin 1, sonte në Arena me gazetarin Dritan Hila

Vetëm tre ditë para zgjedhjeve, ish-kreu i LSI-së, njëherësh dhe Presidenti i zgjedhur Ilir Meta vjen mbrëmjen e sotme në një intervistë për emisionin Arena në RTV Ora News me gazetarin Dritan Hila. A është i majtë Ilir Meta apo ka bërë një parti që ta mbajë në pushtet? A i ka bo

No Pic available
  • 2017-06-22

Shpërthimi i Tahirit, Meta reagon: Të merrem me Sajen është humbje kohe

Vetëm tre ditë para zgjedhjeve, ish-kreu i LSI-së, njëherësh dhe Presidenti i zgjedhur Ilir Meta vjen mbrëmjen e sotme në një intervistë për emisionin Arena në RTV Ora News me gazetarin Dritan Hila. Meta reagon ndaj Saimir Tahirit:  Të merrem me Sajen është humbje kohe, Të gjith

No Pic available
  • 2017-06-22

Armatosja e popullit? Meta : Nëse policia bëhet palë me bandat atëherë ska garanci

Vetëm tre ditë para zgjedhjeve, ish-kreu i LSI-së, njëherësh dhe Presidenti i zgjedhur Ilir Meta vjen mbrëmjen e sotme në një intervistë për emisionin Arena në RTV Ora News me gazetarin Dritan Hila. Armatosja e popullit, Ilir Meta : Nëse policia bëhet palë me bandat atëherë nuk ka as

No Pic available
  • 2017-06-22

Meta i përgjigjet Ruçit: E kuptoj stresin por stë vendosi LSI të 9-in në listë

Vetëm tre ditë para zgjedhjeve, ish-kreu i LSI-së, njëherësh dhe Presidenti i zgjedhur Ilir Meta vjen mbrëmjen e sotme në një intervistë për emisionin Arena në RTV Ora News me gazetarin Dritan Hila. Pjese nga intervista Meta: Nuk jam i shqetësuar nëse Ruçi do të firmoste për shkarkim