Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Kamberi

Total: 78
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.031Z

Eksploziv në derë ish-emigrantit

 TIRANEEksploziv derës së banesës së ish-emigrantit, dëmtohen disa apartamente në pallat pa shkaktuar viktima. Policia dyshon për hakmarrje, ndaj ish-emigrantit, si dhe për një grindje për motive të dobëta. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 23:25 minuta të mbrëmjes në rrug�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.296Z

Trafiku i droges Shqiperi- Kosove, denohen me 23 vjet burg tre te pandehurit

Tirane - Trafiku i droges Shqiperi - Kosove, Gjykata e Krimeve te Renda ka denuar dje me 23 vjet heqje lirie tre prej te pandehurve, ndersa ka liruar edhe nje prej kolegeve te tyre. Dje togat e zeza te kryesuara nga gjyqtari Dritan Hallunaj kane shpallur fajtor dhe kane denuar me 8 vjet heqje lirie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.106Z

Firmat Piramidale, administratorët bëjnë gati dosjet për 150 debitorë

Lista me emrat e qytetarëve dhe institucioneve shtetërore që nuk kanë shlyer detyrimin. Rruga që do të ndjekin dosjet deri në sekuestrimin e pasurive për secilin Laureta Rryçi Tiranë - Administratorët e firmave piramidale kanë përgatitur 150 dosje, të cilat mbajnë emrat e debitorëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.025Z

Atentat me tritol familjes

Tirane- Nje shperthim i fuqishem eksplozivi ka tronditur banoret e nje pallati ne Laprake te Tiranes mesnaten e se shtunes. Objekt i atentatit ka qene shoferi i nje subjekti privat, per te cilin policia nuk dha hollesi per shkak te hetimit te ngjarjes. Per fat te mire nga shperthimi nuk ka pasur te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.707Z

Emrat e qytetarëve të Tiranës që po u verifikohet pasuria nga Përmbarimi

Botohet lista e plotë me 250 emrat e debitorëve të firmave piramidale. Drejtoria e Tatimeve dhe zyrat e hipotekës po bëjnë verifikimet për pasuritë Laureta Rryçi Tiranë - Zyra e Përmbarimit në kryeqytet po verifikon pasuritë e 250 qytetarëve të Tiranës. Gazeta “Albania” ka mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.973Z

Seanca; Ekrem Spahia paraqitet për herë të parë në gjyq për “14 shtatorin”

Mesditën e djeshme, përkatësisht rreth orës 14:00, në Gjykatën e Tiranës vijoi procesi gjyqësor në ngarkim të shtetasve Alfons Zeneli, Antoneta Malaj, Dritan Zhgjeçi, Edmond Ymeri, Elvis Kamberi, Ekrem Spahia, Frrok Gjini, Ilir Zhilla, Sali Shehu dhe Shemsi Prençi, të akuzuar për vepr�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.414Z

Ekspozitë pikture me rastin e 17 vjetorit të galerisë "Ti en xhi"

Galeria "Ti en xhi" që në fillim të pranverës ka festuar 17 vjetorin e çeljes së saj me një ekspozitë pikture ku janë përzgjedhur afro 35 punime në vaj dhe akrilik të disa prej piktorëve të njohur shqiptarë bashkohorë dhe të traditës. Drejtuesi i Galerisë piktori Dritan Dedej, tre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama