Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Lorenci

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.502Z

Ekzekutohet në makinë ish-efektivi i policisë, Dritan Lorenci

Atentat me armë zjarri në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Një ish efektiv i policisë rrugore është ekzekutuar me armë zjarri rreth orës 20:25 të mbrëmjes së të shtunës, 2 janar 2015 ndërsa udhëtonte drejt Shkodrës. (Ne foto: Makina ku ndodhej viktima) Viktima është shtetasi Dritan L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.506Z

Dritan Lorenci u vra për hakmarrje, shoqërohen 15 persona në polici

Shoqërohen 15 persona në polici lidhur me vrasjen e ish-efektivit të policisë rrugore Lezhë, Dritan Lorenci. Policia ka ngritur edhe pika kontrolli për kapjen e autorëve. Sipas bluve  45 vjeçari është qëlluar për vdekje me armë gjahu. Ngjarja sipas policisë, dyshohet të ketë ndodhur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.502Z

Në 2011 Dritan Lorenci u arrestua për vrasje në Gjykatën e Lezhës

Dritan Lorenci, ish efektivi i policisë rrugore të Lezhës i cili u ekzekutua mbrëmjen e 2 Janarit 2016,  u arrestua me 29 tetor 2011 për akuzën e vrasjes lidhur me ngjarjen e ndodhur në Gjykatën e Lezhës në 14 tetor vitin 2011, ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagosen 4 te tjere. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.502Z

Dritan Lorenci u akuzua për vrasje në 2011 por u shpall i pafajshëm pas dy vitesh

Dritan Lorenci, ish efektivi i policisë rrugore të Lezhës i cili u ekzekutua mbrëmjen e 2 Janarit 2016,  u arrestua me 29 tetor 2011 për akuzën e vrasjes lidhur me ngjarjen e ndodhur në Gjykatën e Lezhës në 14 tetor vitin 2011, ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagosen 4 te tjere. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.613Z

Vrasja e ish-efektivit në Lezhë dyshohet për hakmarrje

Viktima Dritan Lorenci Policia e Lezhës ka dhënë detaje lidhur me vrasjen e ish-efektivit Dritan Lorenci mbrëmjen e djeshme në Lezhë. Burime policore bëjnë me dije se ish-efektivi është ekzekutuar me dashje me një armë gjahu. Sipas policisë, ngjarja dyshohet të ketë ndodhur për shkak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.506Z

Vrasja e ish-efektivit në Lezhë dyshohet për hakmarrje, u akuzua për një vrasje në 2011

Viktima Dritan Lorenci Policia e Lezhës ka dhënë detaje lidhur me vrasjen e ish-efektivit Dritan Lorenci mbrëmjen e djeshme në Lezhë. Burime policore bëjnë me dije se ish-efektivi është ekzekutuar me dashje me një armë gjahu. Sipas policisë, ngjarja dyshohet të ketë ndodhur për shkak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.140Z

Historia: Ekzekutimi i policit të akuzuar për vrasje

Dritan Lorenci u akuza për vrasjen e shtetasit Endri Bejtaj, ngjarje e ndodhur më 14 tetor të vitit 2010, gjatë një konflikti të armatosur në Gjykatën e Lezhës. Prokuroria kërkoi dënimin e tij me 18 vite burg, por ish-efektivi i policisë u shpall i pafajshëm nga Gjykata e Kurbinit dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama