Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Prifti

Total: 5354
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.289Z

Dritan Prifti i bashkohet opozites

Ish- ministri i Ekonomise Dritan Prifti nga sot i eshte bashkuar zyrtarisht tryezes se Opozites se Bashkuar me ftese te ketyre te fundit. Ne tryezen e sotme te opozites ku u diskutua mbi situaten politike ne vend merrte pjese dhe ish-ministri i Ekonomise Dritan Prifti. Nderkohe kreu i PSV91 ne nje p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.050Z

Dritan Prifti duhet të flasë përsëri!

Share Skandali i sekserit italian të Ilir Metës, i cili po trondit Italinë, duhet të ketë në Shqipëri një dëshmitarë okular. Ai duhet të jetë ish- Ministri i Ekonomisë, Dritan Prifti. Koha kur Meta ka takuar Lavitolën në Romë dhe pazaret e bëra me të përko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.824Z

Dritan Prifti largohet nga LSI-ja

Dritan Prifti largohet nga Levizja Socialiste per Integrim. Mesohet se shkak i largimit te tij nga LSI-ja jane mosmarreveshjet e tij me kreun e LSI-se Ilir Meta. Keshtu me largimin e Dritan Priftit Levizja Socialiste per Integrim mbetet vetem me tre deputete ne Kuvendin e Shqiperise. Nderkoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.534Z

Dritan Prifti në Prokurori

Deputeti Dritan Prifti, tashme pa imunitet, dëshmon për më shume se 60 minuta në prokurorinë e përgjithshme. Edhe pse pas seancës së pyetjeve nuk ka dhëne asnjë prononcim për mediat, i kontaktuar nga Vizion Plus Prifti ka pohuar se prokuroria vazhdon hetimet në lidhje me 2 videot e korr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.349Z

PS padi ndaj ministrit Dritan Prifti

Partia Socialiste ka ngritur padi penale ndaj ministrit të ekonomisë, tregtisë dhe energjitikës Dritan Prifti pas deklaratave të këtij të fundit në Kuvend kundër kreut socialist Rama. Sipas PS-së ministri Prifti duhet të provojë të gjitha ato që tha për kryetarin Rama në seancën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.571Z

LSI shkarkon ministrin Dritan Prifti

LSI ndryshon qeverine iken Dritan Prifti Ilir Meta le diplomacine dhe behet minister i Ekonomise. Edmond Haxhinasto kreu i Ministrise se Jashtme. Kryesia e LSI miratoi unanimisht shkarkimin e Priftit pas akuzave per korrupsion TIRAN - Levizja Socialiste per Integrim ka larguar dje Dritan Priftin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.220Z

Dritan Prifti Nuk terhiqem

brbrPas daljes se disa fotove intime te Dritan Priftit te cilat Vizion Plus ka vendosur te mos i publikoje per arsye etike ka ardhur edhe reagimi i ish-ministrit Ne nje postim ne FB Prifti shprehet se tashme radhen e ka serish ai Sipas ish-ministrit fotot jane shantazh qe i behet per te terhequr a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama