Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Priftit

Total: 1627
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.901Z

Kuvend i hiqet imuniteti Dritan Priftit

Me 119 vota pro dhe 3 kunder me votim te fshehte Kuvendi i Shqiperise ka miratuar heqjen e imunitetit te deputetit Dritan Prifti. Vendimi eshte marre pas kerkeses se prokurorise per dhenien e autorizimit per fillimin e procedimit penal ndaj deputetit Dritan Prifti. Para hapjes se votimit kryetarja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.481Z

FOTOT/ Djali i Dritan Priftit, që po çmend rrjetin

Ai është vetëm 14 vjeç. Por, David Prifti, 180 cm i gjatë, ka çmendur rrjetin. Kjo, për shkak të pamjes së tij, e cila e ka bërë që të pozojë edhe për Dolce & Gabbana. David Prifti është djali i Dritan Priftit. Megjithse ka pozuar si model, David, që flet 4 gjuhë të huaj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.181Z

FOTOT/ Dalin foto erotike të Dritan Priftit me një vajzë

Në rrjet janë duke qarkulluar disa foto të Dritan Priftit me një vajzë. Ai shfaqet në moment intime me të. Fotot janë marrë nga një vetëflimim që ka bërë Prifti. Ato janë nxjerrë nga dy video, që vetë Prifti ka bërë. Videot ndërkohë, nuk janë publikuar.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.865Z

Dritan Priftit i hiqet imuniteti

Me 119 vota pro dhe 3 kundër parlamenti ka votuar për heqjen e imunitetit të deputetit Dritan Prifti duke I hapur rrugë prokurorisë për të hetuar rreth akuzës së ngritur ndaj tij për korrupsion pasiv. Deputeti Dritan Prifti nuk ishte i pranishëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.330Z

Deja Vu e Dritan Priftit: Meta poshtëron Ramën

Dritan Prifti ka reaguar pas dorëheqjes së Naços e cila me sa duket i ka kujtuar dorëheqjen e tij në vitin e dytë të qeverisjes që hapi serinë e ndryshimeve në LSI gjatë qeverisë Berisha. Në një postim në Facebook Prifti thotë se kjo është lëvizja më tallëse e Ilir Metë ndos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.524Z

Tre regjistrimet e bujshme te Dritan Priftit

Videot Biseda me Meten ndarja e parave dhe takimi me nje biznesmen Historia filloi mbremjen e 10 janarit 2011 pak kohe pasi Dritan Prifti ishte shkarkuar nga posti i ministrit te Ekonomise. Fiks Fare ne Top Channel publikoi nje videoregjistrim te realizuar ne zyren e Dritan Priftit ku ky i fundit b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.114Z

Mbijetesa e rrezikshme e Dritan Priftit

Share Nga Mero Baze Dy ditë më parë, Prokuroria e Përgjithshme e vendit u përfshi në një polemikë publike me Berishën, pas shantazheve që ai kishte bërë në gazetën RD, rreth një letre që Dritan Prifti i ka drejtuar institucionit të saj për siguri fizike dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama