Rezultate te kerkimit per termin: +Dritan +Zagani

Meta: total 154 / total_found 154 / time 0.000 / keyword[0] dritan / docs[0] 17606 / hits[0] 33821 / keyword[1] zagani / docs[1] 221 / hits[1] 584 /
Një shkrim i The Economist për drogën në Shqipëri dhe një ndjesë që duhet të kërkojnë, për histerinë ndaj Tim Judah
  • 2016-09-23

Një shkrim i The Economist për drogën në Shqipëri dhe një ndjesë që duhet të kërkojnë, për histerinë ndaj Tim Judah

Pak javë më parë, gazetari i njohur i the Economist, Tim Judah, u shfaq krah ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, në një parcel me hashash. Ai kishte ardhur në Shqipëri për të bërë një reportazh për drogën. Pas publikimit të fotove, deputetë, gazetarë dhe portale pranë PD-s

Vendimi i gjykatës/ Zagani: Bolino falsifikoi dokumentet italiane
  • 2016-06-24

Vendimi i gjykatës/ Zagani: Bolino falsifikoi dokumentet italiane

Dritan Zagani, ish-oficeri i Policisë së Shtetit që denoncoi zyrtarë të lartë me lidhje kriminale, pretendon se Karlo Bolino, pronari i "Shqiptarja.com" dhe "Report TV", ka falsifikuar disa dokumente italiane. Megjithëse është marrë si i pandehur dhe dërguar për gjykim nga Prokuroria P

No Pic available
  • 2016-06-08

Përgjimet, policia italiane nuk konfirmon shkarkimin e kreut të Interforcës

A është pezulluar nga puna kreu i Interforcës italiane Michele Grillo? Deri më tani nga ana e Ministrisë së Brendshme e nga Policia italiane nuk ka asnjë konfirmim zyrtare mbi këtë lajm të publikuar dje nga mediat shqiptare. Burime konfidenciale por jo zyrtare të kolegëve të zyrës së

Lidhja mes Klemend Balilit e Dritan Zaganit, italianët dhe pajisjen e përgjimit
  • 2016-05-17

Lidhja mes Klemend Balilit e Dritan Zaganit, italianët dhe pajisjen e përgjimit

Dy artikujt e “Corriere Della Sera” dhe Il Secolo XIX për kompromisin e aparatit shtetëror me trafikantët e drogës “IMCI Catcher” – Pajisja quhet “IMCI Catcher” dhe është një lloj “Big Brother”, e aftë për të përgjuar gjithçka, e p

No Pic available
  • 2016-05-16

Corriere della Sera: Jeta mondane e Klemend Balilit në Milano , ku organizata ishte mjaft aktive

E përditshmja italiane “Corriere della Sera” ka publikuar sot artikullin me titull; “Droga, gjuetia e  madhe në Europë në kërkim të “Eskobarit të Ballkanit”. “Kelmend Balili është një menaxher shteti, një njeri i besueshëm i qeverisë shqiptare”

No Pic available
  • 2016-02-05

Balla-Berishës: Zagani rrihte Genc Pollon me urdhrin tënd

Debati për zgjedhjet e PS-së Duke marrë shkas nga replika që deputeti i PS-së, Ben Blushi, zhvilloi me deputetin demokrat, Sali Berisha, të cilin e akuzoi për ndërhyrje në punët e brendshme të PS-së, nënkryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, iu përgjigj akuzave të ish

Mbyllja e hetimeve Tahiri U vertetuan genjeshtrat e policit ne arrati
  • 2016-01-23

Mbyllja e hetimeve Tahiri U vertetuan genjeshtrat e policit ne arrati

Transmetuar me 22012016 - 2047 PUBLICITET Tirane 22 janar 2016 NOAal - Pasi Prokuroria e Fierit ka pushuar hetimet per denoncimet e ish-oficerit te Antidroges Dritan Zagani se te aferm te ministrit dhe ai vete ishin te perfshi