Rezultate te kerkimit per termin: +Dritare

Meta: total 1000 / total_found 3717 / time 0.002 / keyword[0] dritare / docs[0] 3717 / hits[0] 4559 /
No Pic available
  • 2017-06-23

Skena qesharake e hajdutit

Ndonjëherë, njerëzit i bëjnë gjërat më të vështira se sa mund të jenë, thjesht duke mos i shikuar në shumë këndvështrime. Kjo video për të qeshur tregon momentin mbase tejet banal të një hajduti. Ai bën përpjekje të vështira për të hapur një dritare dhe më në fund ia arri

No Pic available
  • 2017-06-22

13 deklaratat e forta të Ilir Metës për Rilindjen dhe Policinë e Shtetit

Lëvizja Socialiste për Integrim ka përmbyllur mitingun elektoral në Durrës. Ish-kreu i saj, Ilir Meta pati në shënjestër kryesore Partinë Socialiste, duke e etiketuar atë vazhdimisht si Rilindje, ndërsa hodhi akuza edhe në drejtim të Policisë së Shtetit. Deklaratat e Metës:  -Nu

No Pic available
  • 2017-06-20

Adele surprizon zjarrfikësit që ndihmuan në tragjedinë e Londrës

Ylli i popit, Adele ka surprizuar zjarrfikësit që ndihmuan në tragjedinë në kullën Grenfell të Londrës duke i vizituar në qendrën e tyre. Lajmin e bëri të ditur zjarrfikësi Rob Petty që publikoi një fotografi të saj me gjithë stafin në stacionin Chelsea. Vajzë e adhurueshme, e ndj

No Pic available
  • 2017-06-20

Sulmi ndaj Ramës, Meta: Ja e vërteta e intervistës sime në televizion grek

I ftuar në Dritare me Rudinën, presidenti i zgjedhur, Ilir Meta ka folur për intervistën që ka dhënë në televizionin grek. Meta është shprehur se Rama e ka përdorur këtë intervistë, për të tërhequr vëmendjen nga deklarata e tij. Meta: Kur më pyeti gazetarja greke se si i kam marr

No Pic available
  • 2017-06-17

Solidariteti i Elias, vajza 12-vjeçare ndihmon familjen e varfër

Elia ende nuk i ka mbushur 12 vjeç, por mendon se si orët e lira të saj jashtë shkollës t’i mbush me aktivitetet bamirëse. Mbase solidaritetit në këtë moshë është jo diçka e zakonshme te fëmijët që humbasin natyrshëm mes lojërave të kohës. Bashkë me vëllain e saj Jonin, E

No Pic available
  • 2017-06-15

Shtëpia ylber që po çmend rrjetin

Amina Mucciolo është një vajzë që ka dekoruar shtëpinë e saj me të gjitha ngjyrat e ylberit. Me dritare të mëdha dhe divanë plot me ngjyra, apartamenti i saj i mbushur me dritë duket shumë inspirues. Mënyra se si 37-vjeçarja ka dekoruar ambientin e saj është bërë viral nëpër rrj

Thirrje për ndihmë dhe njerëz në dritare me litar.Shqiptari rrëfen tmerrin
  • 2017-06-14

Thirrje për ndihmë dhe njerëz në dritare me litar.Shqiptari rrëfen tmerrin

Zjarri në kullën gjigande në Londër ka krijuar panik në të gjithë zonën. Dëshmitar i skenave të tmerrit ka qenë edhe një shtetas shqiptar, Saimir Lleshi, së bashkua me bashkëshorten Eliane Lara dhe dy djemtë. Nga qendra e reagimit të komunitetit të ngritur në kishën Shën Klementi